Rīga un Rīgas reģions iegūst trīs godalgas starptautiskā investīciju reitingā

Rīga novērtēta kā lieliska vieta investīcijām, iekļūstot pasaulē atzītā investīciju veicināšanas un pētniecības reitinga "fDi Intelligence" TOP 10 vidēja izmēra pilsētu kategorijā.

Rīga un Rīgas reģions saņēmis trīs “European Cities and Regions of the Future” apbalvojumus starptautiskajā nekustamā īpašuma un investīciju forumā „MIPIM”, kas katru gadu norisinās Kannās, Francijā. Šis ir vēsturiski augstākais Latvijas galvaspilsētas novērtējums. Rīga iekļuvusi TOP 10 kategorijā “Vidēja lieluma Eiropas nākotnes pilsētas” kopējā pilsētu novērtējuma nominācijā, kā arī nominācijā “Labākā pilsēta cilvēkkapitālam un dzīvesveidam”. Šajā nominācijā maza izmēra pilsētu reģionu TOP 10 iekļuvis arī Rīgas reģions.

Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis atzīmē: “Iegūtie “fDi Intelligence” apbalvojumi liecina, ka Baltijas un Centrālās Eiropas reģioni pašlaik tiek uzskatīti par ļoti perspektīvu vietu investīcijām. Tas, ka Rīga un Rīgas reģions ieguvusi trīs balvas, iekļūstot nākotnes pilsētu topos, pierāda, ka ir pamanīts un novērtēts mūsu mērķtiecīgais darbs investīciju piesaistē un investīcijām draudzīgas vides veidošanā. Tas arī nozīmē, ka investoru interese par mūsu pilsētu un valsti tikai pieaug, ko apliecina arī Rīgas pašvaldības dalība forumā “MIPIM”, kurā Rīgas stends ir ļoti apmeklēts.”

Rīgas investīciju un tūrisma aģentūra, Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis un vairāki sadarbības partneri no valsts un privātā sektora šogad no 15. līdz 18. martam piedalās nekustamā īpašuma un investīciju forumā „MIPIM”. Rīgas pašvaldība jau 21 gadu tiek pārstāvēta šajā pasākumā, tādējādi demonstrējot pilsētas ekonomisko stabilitāti vienā no lielākajiem un nozīmīgākajiem investīciju un nekustamā īpašuma forumiem pasaulē, kas pulcē vairāk nekā 20 tūkstošus dalībnieku no 75 valstīm. Foruma  mērķis ir veicināt diskusiju un vienot uzņēmējus, investorus, korporācijas, valstu un pašvaldību iestādes, viesmīlības nozares pārstāvjus, rūpniecības un loģistikas spēlētājus, un nekustamā īpašuma profesionāļus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.07.2025 - 05.07.2025 Spānijas garša jūras krastā Jūrmalā! Baltic Beach Hotel & SPA
Ielūdzam uz ugunīgu un piesātinātu vakaru 4. jūlijā pludmales restorānā Beach Bar & Grill! 🥂 Cava, gardēžu ceļojums, flamenco un maģiska | Skatīt vairāk
no 55 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.07.2025 - 05.07.2025 Andris Skuja Ēvelē Valmieras novada Tūrisma pārvalde
4. jūlijā plkst.20.00 parkā aiz Ēveles Tautas nama uzstāsies Andris Skuja koncertā “Visa Latvija ziedos”. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.06.2025 - 04.07.2025 Uz Žagares ķiršu festivālu Nikos Travel
Reizi gadā Žagare pārtop par Ķiršu galvaspilsetu. Visgaržīgākas ogas, jautrība...pa ceļam apciemosim mūsu iemīļoto objektu-ZS Līcīši | Skatīt vairāk
40 EUR
Lielākais VELO festivāls Baltijā! Madonas TIC
11., 12., 13. jūlijā - Gaiziņkalnā lielākais VELO Gravity MTB festivāls Baltijā!Trīs dienas pilnas adrenalīna, traku sacensību un īstas MTB | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::6.918643sec.