Vidzemes tirgū nakts tirgotāju skaits nedēļas laikā divkāršojas

Pateicoties lielajai pircēju interesei, Vidzemes nakts tirgum nedēļas laikā saņemts divas reizes vairāk pieteikumu nekā pirms nedēļas. 2023. gada 26. jūlija vakarā nakts tirgū piedalīsies jau vismaz 30 tirgotāji ar dažādām preču grupām, kā arī tirgotāji ar karstajiem un atspirdzinošajiem dzērieniem.

“Esam ļoti priecīgi par to, ka izdevies paplašināt nakts tirgus tradīciju, padarot Vidzemes tirgu pieejamāku pircējam. Ir ļoti svarīgi, lai teritorijā notiek rosība un interese nerimst, kamēr strādājam pie konceptuālās attīstības vīzijas,” norāda SIA “Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Baiba Beatrise Sleže. Pirmajās tirdzniecības dienās novērojams, ka Vidzemes nakts tirgū sortiments būtiski atšķiras no Rīgas centrāltirgus piedāvājuma vakara stundās, proti, Vidzemes tirgū pieejams ne tikai dārzeņu un augļu piedāvājums, bet gan virkne mājražotāju ar pārtikas produktiem, piemēram, maize, olas, zivis, kūpinājumi, dzērieni, konditorejas izstrādājumi u.c.

Jau vēstīts, ka šovasar ar dažāda formāta tirdziņiem Vidzemes tirgū pamazām atgriežas rosība, savukārt daļa teritorijas paviljonos pieejama kultūras aktivitātēm dažādos formātos.

Būtiski, ka tirdzniecību vakara stundās Vidzemes tirgū var nodrošināt arī sliktos laikapstākļos, tirdzniecību pārceļot uz kādu no angāriem vai nojumēm.

Šobrīd Vidzemes tirgus atvērts katru dienu no plkst. 7.00 līdz 20.00, bet tirgošanās nakts tirgū notiek katru trešdienu no plkst. 18.00 līdz 22.00. Pieaugot tirgotāju un pircēju interesei, vakara tirgošanās dienu skaitu būs iespējams palielināt.

Jau ziņots, ka no pagājušā gada tirgus apsaimniekotājs ir pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Rīgas nami”. Uzņēmums strādā pie Vidzemes tirgus teritorijas atdzīvināšanas, lai tā turpmāk kalpotu kā daudzfunkcionāla vieta tirdzniecībai, ēdināšanai, kultūrai, mākslai un uzņēmējdarbībai.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Valentīndienas svinības Tukuma TIC
Engurē būs Kukul un Mazjuras brūzis tradicionālais Tapu vakars tematisko svētku versijā - DJ Calma un visu laiku labāko mīlestībai veltīto dziesmu | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.01.2025 - 31.01.2025 Pakalpojumi pasākumiem Bauskas pusē Bauskas TIC
Ja vēlies svinēt Bauskas novadā, ieskaties, kas Tev var palīdzēt organizēt kvalitatīvu pasākumu - pasākumu vadītāja, dekoratori, muzikanti, | Skatīt vairāk
Valentīndienas vakariņas Nurmuižas pilī! Nurmuižas pils
Aicinām Jūs uz Valentīndienas vakariņām Nurmuižas pils restorānā kopā ar Moet&Chandon šampaniešiem, kokteiļiem un DJ! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.01.2025 - 27.01.2025 Bez steigas iepazīsti Bauskas novadu! Bauskas TIC
Ja vēlies izbaudīt kultūras bagātības mierīgā un nesteidzīgā gaisotnē, Bauskas novads ir īstā vieta. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.21281409sec.