Zinību dienā Rīgā notiks vairāki pasākumi; sabiedriskais transports bez maksas

Sagaidot jaunā mācību gada sākumu, 1. septembrī bērni un jaunieši aicināti svinēt Zinību dienu pasākumos Rīgas centrā un apkaimēs, kā arī piedalīties interešu izglītībai veltītās Atvērto durvju dienās, kas turpināsies līdz pat 22. septembrim. Kā ziņots, 1. septembrī sabiedriskais transports galvaspilsētā būs bez maksas.

Zinību dienā – “Citi zēni”, “Pirmais kurss”, Fiņķis un repa minifestivāls

1. septembrī Vērmanes dārzā no plkst. 17.00 līdz 19.00 norisināsies repa minifestivāls, kurā uzstāsies grupa “sivmoneyy”, Grēta un repa apvienība “Siera plate”.

Tikmēr Nordeķu parkā jau no plkst. 14.00 līdz pat 21.00 ikviens aicināts uz dažādu mūzikas žanru izpildītāju koncertiem: plkst. 17.00 paredzēts Rīgas 34. vidusskolas vokālās studijas koncerts, plkst. 18.00 skaņu mākslinieka Maksima Šenteļeva performance, plkst. 19.00 uzstāsies Rīgas Doma kora skolas džeza programmas audzēkņi, savukārt plkst. 20.00 pasākumu noslēgs hiphop mākslinieks Fiņķis. Visu pasākuma laiku darbosies arī mākslas un kustību darbnīcas bērniem.

Savukārt Rātslaukumā pasākumā “Ar jaunu sparu zinību dzīlēs” Zinību dienas svētkos no plkst. 17.00 līdz 22.00 uzstāsies vokālie ansambļi “Kolibri”, “Dzeguzīte”, Rīgas doma kora skolas džeza grupa “Viens likums”, izskanēs Latviešu animācijas un kinofilmu mūzikas koncertprogramma bērniem, kurā visu iemīļotās dziesmas izpildīs solisti Kristīne Pāže un Didzis Bardo. Pasākumu noslēgs grupas “Pirmais kurss” un “Citi zēni”.

1. septembrī paredzēta kultūras programma arī kultūrtelpā “Strops” Pļavnieku Zaļajā birzī, kurā ikvienam interesentam būs iespējams noskatīties gan Rīgas Tehniskās universitātes bērnu un jauniešu zinātkāres centra “Futurimo Rīga” zinātnisko šovu ar laboratoriskiem elementiem, gan pēc tā – Zīmējumu teātra izrādi “Trīs labas lietas”.

Atvērto durvju dienas interešu izglītības centros

Līdz ar 1. septembri durvis ver Rīgas pašvaldības izglītības iestādes, tostarp interešu izglītības centri, piedāvājot iepazīt un izvēlēties sev noderīgas un saistošas nodarbības, aicinot uz Atvērto durvju dienu pasākumiem “Nāc un piedalies!”.

Šajā dienā no plkst. 11.00 līdz 15.00 bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” (Sarkandaugavas ielā 24 un Baltāsbaznīcas ielā 14) norisināsies Atvērto durvju diena “Svētki mūsmājās”. Savukārt Bolderājā no plkst. 15.00 līdz 17.30 Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas teritorijā (Miglas ielā 9) būs iespēja iepazīties ar interešu izglītības nodarbību piedāvājumu un pieteikties pulciņos un kolektīvos.

Ar visiem pašvaldības rīkotajiem rudens izglītības un kultūras notikumiem iespējams iepazīties Rīgas pašvaldības Facebook kontos “Rīgā mācās” un “Rīgā notiek”. Tāpat ar plašo interešu izglītības iestāžu piedāvāto programmu klāstu var iepazīties arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļvietnes www.iksd.riga.lv katalogā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.11.2025 - 13.11.2025 Muzikālā komēdija restorānā Mežs kungS Bauskas TIC
Humora, mūzikas un pozitīvu emociju piesātināts vakars Bauskā! | Skatīt vairāk
Latvija
Iekštelpu aktivitātes Jēkabpilī un novadā Jēkabpils novada TIC
Ko darīt Jēkabpilī un novadā, kad laikapstākļi aiz loga nelutina? Dodies uz muzejiem, pilīm, kartingu vai ledus halli, izstādēm, pasākumiem. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.11.2025 - 16.11.2025 KUUP Meistarklase: Kafijas ceļojums garšās Rēzeknes pilsētas TIC
Ienirsti kafijas pasaulē KUUP meistarklasē Rēzeknē – izgaršo, uzzini un piedzīvo kafijas ceļu no pupiņas līdz tasītei. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.11.2025 - 18.11.2025 Patriotu mēnesis Ventspilī Ventspils TIC
Visa mēneša garumā Ventspilī norisināsies dažādi pasākumi par godu Latvijas dzimšanas dienai. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.83985186sec.