Gastons Neimanis vēsta par LIVE RIGA aktualitātēm [1]

Gastons Neimanis vēsta par LIVE RIGA aktualitātēm

Tūrisma ziņu portāls Travelnews.lv aicināja Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) direktoru Gastonu Neimani uz interviju par zīmolu LIVE RIGA, tā piedāvājumiem un jaunumiem gan ārzemju latviešiem, gan vietējiem tūristiem, gan arī ārzemniekiem.

 

Travelnews.lv: Kā latviešu ceļotāji, esot ārzemēs, var popularizēt LIVE RIGA zīmolu?

Gastons Neimanis: Labākā iespēja to darīt ir LIVE RIGA portāls www.liveriga.com. Ja godīgi, tad ir jāatzīst, ka informācijas uz vietas ir bijis par maz - par maz reklāmas, par maz sabiedrības informēšanas. Mūsu projekts var izdoties, tikai balstoties uz esošo atbalstu uz vietas. Akcents noteikti būs informācijas nodošana tiem, kas gatavojas doties uz Latviju.

Travelnews.lv: Vai LIVE RIGA suvenīrus var arī aizvest uz ārzemēm, lai uzdāvinātu tos ārzemju draugiem?

Gastons Neimanis: Mums ir noslēgti desmit līgumi ar izplatītājiem, tāpēc suvenīrus varēs iegādāties lidojumā, arī pašā lidostā ir veikaliņš. Suvenīru veikals būs arī pie Ziemassvētku egles kafejnīcas. Cenas par suvenīriem nav pārlieku augstas. Viens no mūsu interesantākajiem suvenīriem LIVE RIGA suvenīru līnijā ir šokolādes šprotes - tās kļūst iemīļotas Krievijā. Viss suvenīru klāsts būs pieejams un apskatāms LIVE RIGA portālā. Tur būs redzami arī kontakti - kur iegādāties. Tuvāko nedēļu laikā informācija par suvenīriem parādīsies portālā.

Travelnews.lv: Mūsu portālu daudz lasa ārzemēs dzīvojošie latvieši. Vai jūs domājat par to, kā šie cilvēki varētu palīdzēt popularizēt Rīgu un Latviju ārzemēs?

Gastons Neimanis: Protams, tas būtu labs atbalsts, bet sākumā Rīgas Tūrisma attīstības birojs pat vēl nav veicis obligāto daļu, esam procesa sākumā. Kad tiksim galā ar uzdevumiem tepat uz vietas, domāsim par tālāku darbību.

Travelnews.lv: Ko vietējie tūristi gūst no LIVE RIGA?

Gastons Neimanis: Kaut arī tas nav pamatuzdevums, tas tā vai tā diezgan labi pildās, jo mēs esam, dzīvojam un darbojamies Latvijā, un visbagātākā informācija portālā ir tieši latviešu valodā. To var izmantot visi ceļotāji, arī latvieši. Tur ir apkopota informācija par sporta dzīves norisēm, koncertiem, aktuālajiem pasākumiem. Portālā ir saites uz biļešu tirgotavām. Neapšaubāmi mums Rīgā nav pārāk daudz iespēju, ko piedāvāt ģimenēm ar bērniem. Mēs turpmāk darbosimies arī uz Pierīgas rajoniem, Siguldu, Jūrmalu un piedāvāsim informāciju par brīvā laika pavadīšanu ģimenēm tieši tur.

--------------------------------------

Intervijas otrā daļa, kas veltīta tūrisma industrijas aktualitātēm, būs lasāma tūrisma ziņu portālā profesionāļiem www.TurismaBizness.lv.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Andris Klepers 09/28/2010 22:13 1) "visbagātākā informācija portālā ir tieši latviešu valodā" -
2) "Mēs turpmāk darbosimies arī uz Pierīgas rajoniem, Siguldu, Jūrmalu un piedāvāsim informāciju par brīvā laika pavadīšanu ģimenēm tieši tur."
hmmm... tātad "Rīga+" valstiskā stratēģija tiek pagriezta pilnīgi otrādi. īpatnēji...un kā ģimene Latvijā sapratīs "Live Riga" zīmolu?

SADAļU ATBALSTA:

 
Uzņēmumi


Biznesa augstskola Turība
,


Rija Domus Hotel
,


Ventspils TIC
,


Jūrmalas TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.51736712sec.