Indonēzija, Bali - Ceļotāja stāsts

Pagājušā gada decembrī tieši pirms Ziemassvētkiem bijām ar ģimeni ceļojumā uz Bali - viņiem decembris ir rudens un ārā bija +27 grādi! Apmetāmies nomaļā pilsētiņā Candidasa, 300 metrus no Indijas okeāna.

Cilvēki tur ir viesmīlīgi un vienmēr smaidīgi un atsaucīgi! Pirmajā dienā gājām apskatīt pašu Candidasas pilsētu, kur uz katriem 50 metriem bija kāds taksists kurš, piedāvāja savus pakalpojumus - taksisti sarunājās gan angļu valodā, gan krievu valodā. Atpakaļceļā ejot uz mūsu Bungalo tipa mājiņu mūs uzrunāja kāds taksists, un es pat nezinu kā, bet viņam izdevās mūs uzrunāt un mēs piekritām nākamajā dienā braukt ar viņu uz viņa izvēlēto apskates objektu... Un pats brauciens bija super! Viņš ļoti bija pieķēries mūsu mazajai meitiņai un visur viņu nēsāja apkārt! Tāpat mēs pabijām mērkaķu parkā, kur mērkaķi staigā brīvā vaļā starp tūristiem. Tur arī tiek dota iespēja viņus arī pabarot.

Foto: Kitija Gailiša


Foto: Kitija Gailiša

Nākamajā dienā bijām izjādē ar ziloņiem un arī tur mums bija iespēja šos milzeņus pabarot. Vēlāk braucām uz safari parku, kur starp savvaļas zvēriem braucām ar džipiem. Parkā arī varējām skatīties uzvedumus par ziloņiem un tīģeriem! Mūsu jaukais taksists mūs aizveda uz kādu ciemu, kur mēs bijām pirmie latvieši viņu vēsturē - vai nu vismaz mums tā apgalvoja... Turpat blakus bijām kafijas plantācijā, kur mūs izveda ekskursijā, kā arī bija iespēja pagaršot dažādas kafijas un arī tējas. Man īpaši iegaršojās kafija "Luwak" kuru pārstrādā dzīvnieciņš - taču jūs noteikti negribat zināt kā viņš to dara 😊!  Bijām arī gleznu galerijā, kokapstrādes izstādē, un rotaslietu darbnīcā, kur sievietes ar rokām taisa ķēdītes. Interesanti bija uzzināt to, ka vienu sudraba ķēdīti var taisīt līdz pat 60.dienām!

Foto: Kitija Gailiša

Vēl mēs braucām uz ezeru kas atradās starp diviem vulkāniem - no kuriem viens bija aktīvs vulkāns! Aplūkojām arī ūdenskritumu, kur gan man neapzināti, bet man pat kājas trīcēja, jo bijām starp klintīm! Ar pašu ceļojumu bijām ļoti apmierināti, it īpaši bērni. BALI noteikti ir vieta kur es vēlētos atgriezties - tā teikt paradīze zemes virsū! Kad devāmies atpakaļ uz Latviju mūsu taksists pat apraudājās, atvadoties no mūsu trīsgadīgās meitiņas!

Foto: Kitija Gailiša

Šis stāsts ir iesūtīts 2017.gada jūnija ceļotāju stāsta konkursa laikā un ir pretendents uz kādu patīkamu balviņu no Travelnews.lv sadarbības partneriem. Vairāk par konkursu lasi šeit - un piedalies arī pats!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.09597301sec.