Ceļotāja stāsts: Dubaija ir pārsteidzoša pilsēta, kas attīstās ik mirkli

Baltijas Apdrošināšanas Nama ceļojumu apdrošināšanas attīstības menedžere Elīna Leitendorfa ar BaticTravelnews.com lasītājiem dalās ar saviem ceļojuma iespaidiem, kas gūti brauciena laikā uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem.


BaticTravelnews.com: Kādēļ izvēlējāties ceļojumu tieši uz Dubaiju? Vai Apvienotajos Arābu Emirātos bijāt pirmo reizi?

Elīna Leitendorfa: Šis bija jau mans otrais ceļojums uz AAE. Jau pirmā ceļojuma laikā, apmēram desmit gadus atpakaļ, man ļoti ieinteresēja šīs valsts mērķtiecīgais virziens uz pašu neprātīgāko sapņu īstenošanu. Šoreiz man bija iespēja apmeklēt sešus no septiņiem Emirātiem. Ceļojums bija ļoti piesātināts ar daudziem iespaidiem un pozitīvām emocijām. Noteikti ieteiktu šo valsti apmeklēt, jo te pa īstam var noticēt tam, ka izdomai un iespējām nav robežu. Te ir tik daudz ko redzēt, sajust un piedzīvot (Dubaija, Sardža, Masdara, u.c.)

BaticTravelnews.com: Kad ceļojumam sākāt gatavoties un kā izvēlējāties ceļojumu aģentūru, kurai uzticējāt rūpes par savu ceļojumu?

Elīna Leitendorfa: Šis ceļojums jau tika lolots ilgāku laiku, līdz manā redzes lokā nonāca INTERLUX Travel Latvija finansiāli izdevīgais un saturiski interesantais piedāvājums. Tā kā jau iepriekš biju guvusi teicamu pieredzi, ceļojot ar šo aģentūru, šaubām nebija pamata. Arī šis ceļojums bija teicami  organizēts un saturiski pārdomāts.

BaticTravelnews.com: Ceļojuma norises laiks bija vienlaicīgs ar milzīgajām lietusgāzēm AAE. Vai šis fakts izraisīja pārdomas pirms ceļojuma?

Elīna Leitendorfa: Tā kā ceļojumu biju izplānojusi jau iepriekš, bažām vairs nebija vietas. Turklāt arī sazinoties ar operatoru guvu apstiprinājumu, ka viss ir kārtībā!

BaticTravelnews.com: Pastāstiet par ceļojuma iespaidiem, kas gūti tā laikā? Vai izdevās piepildīt ieceres, vai, gluži otrādi – pārsteigumi bija ik uz soļa?

Elīna Leitendorfa: Šī ceļojuma laikā guvu milzum daudz patīkamu emociju un iespaidu. Visdziļākās emocijas raisīja  Burj Khalifa 148.stāva apmeklējums un, protams, neaizmirstamās Dubai Mall muzikālās strūklakas, kas tiecās naksnīgajās debesīs virs 150 m augstumā. Tāpat ļoti patika Dubai Miracle Garden, kur 72’000 m2 apkopotas fantastiskas ziedu kompozīcijas. Ceļojuma laikā redzēju visu, ko biju vēlējusies redzēt un vēl daudz vairāk. Šī ir pārsteidzoša valsts, kas atstāj ļoti gaišu un vieglu iespaidu. Uz ielām sastaptie cilvēki, kaut arī ir aizņemti ar savām ikdienas gaitām, ir prieka pilniem un atvērtiem skatieniem.

BaticTravelnews.com: Vai būtu vēlme Dubaijā atgriezties vēlreiz?

Elīna Leitendorfa: Šī ir tā valsts, kur noteikti pēc kāda laika es vēlētos atgriezties atkal, jo tur viss attīstās tik strauji, nepārtraukti tiek radīti jauni brīnumi, ko ir vērts iepazīt un izbaudīt!

BaticTravelnews.com: Cik bieži dodaties ceļojumos?

Elīna Leitendorfa: Tā kā ceļošana ir mans lielākais vaļasprieks, tad cenšos tuvākos vai tālākos ceļojumos doties pēc iespējas biežāk, saskaņojot to, protams, ar ikdienas pienākumu pildīšanu. Man ir ļoti paveicies, ka mans darbs ir cieši saistīts ar manu vaļasprieku un to, kam es patiesi ticu. Dodoties tuvākā vai tālākā ceļojumā, vienmēr iegādājos ari pārdomātu ceļojumu apdrošināšanas polisi. Šoreiz piemērotākais risinājums bija Standard programmas izvēle.

BaticTravelnews.com:  Kura ir jūsu mīļākā apceļotā valsts?

Elīna Leitendorfa: Ļoti grūti ir izcelt kādu vienu īpašu valsti vai pilsētu. Uz mani parasti ļoti lielu iespaidu atstāj izcili arhitektūras, vēstures vai dabas veidojumi. Loti īpašas emocijas ir par Lielo Kanjonu (ASV), tāpat patīk arī Antoni Gaudi Barselona. Īpašas izjūtas raisīja mans Ziemassvētku laika ceļojums uz Svēto zemi – Izraēlu. Tāpat neaizmirstamus iespaidus guvu pēdējā ceļojuma laikā uz Apvienotajiem Arābu emirātiem.

BaticTravelnews.com: Kura ir jūsu sapņu valsts?

Elīna Leitendorfa: Pašreiz neizsapņots sapnis ir ceļojums uz Maldivu salām, kur varētu izbaudīt pasakaino zemūdens valstību. Šis ir saistīts ar manu otru vaļasprieku – daivingu.

BaticTravelnews.com: Kura ir jūsu mīļākā un, jūsuprāt, burvīgākā pilsēta Latvijā?

Elīna Leitendorfa: Tā kā pati esmu dzimusi un uzaugusi Jūrmalā, tad šī ir tā pilsēta, kur labprāt atgriežos, lai pabūtu ar sevi, savām domām, mierīgi veltītu laiku pastaigai gar jūras krastu.

BaticTravelnews.com: Kurš ir jūsu iecienītākais restorāns Latvijā?

Elīna Leitendorfa: Viena no iecienītākajām vietām mierīgām ģimenes pusdienām vai kādām svinībām ir Cotton Club Jūrmalā, Jaundubultos. Šeit vienmēr ir mierīga un viesmīlīga atmosfērā ar izcilu virtuvi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.67389607sec.