Aivars Mackevičs: Rīga ir vienīgā Baltijas jūras galvaspilsēta, kurai kā ostas pilsētai nav prāmju satiksmes!

Aivars Mackevičs, BalticTravelnews.com direktors: Latvijā ieradušies Zviedrijas karavīri, kuri 18.01.2025 ar savu prāmi atceļoja uz Rīgas ostu un pievienosies NATO daudznacionālajai brigādei, kas Latvijā apvieno spēkus no 13 NATO dalībvalstīm. Tā ir vēsturiska diena, jo pēdējā šāda zviedru klātbūtne ir bijusi pirms vairāk nekā 300 gadiem.

Rīga ir vienīgā Baltijas jūras galvaspilsēta, kurai kā ostas pilsētai nav prāmju satiksmes. Latvijas tūrisma nozarei nav izprotama gan Rīgas mēra Viļņa Ķirša un Satiksmes ministra Kaspara Briškena neienteresētība prāmju satiksmes atjaunošanā, kur regulārā prāmju satiksme starp Rīgu un Stokholmu tika pārtraukta 2020.gada sākumā.

Dienesta pienākumus Latvijā pildīs aptuveni 500 Zviedrijas karavīri un kurus apmeklēs viņu radinieki, draugi un paziņas. Varbūt šobrīd ir īstais brīdis, lai jau 2025.gada pavasarī atjaunotu prāmju satiksmi starp Rīgu un Stokholmu?

Igaunijas prāmju operatoru "Tallink" ziņo, ka 2024.gadā ir būtiski palielinājis prāmju satiksmes apjomu starp Stokholmu un Tallinu, sasniedzot dažos mēnešos vairāk nekā 30% pasažieru pieaugumu pret 2023.gadu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.01.2026 - 21.01.2026 Piedzīvo ziemu Balvu novadā! Balvu TIC
Dodoties sniegotā dabā, izbaudi mieru laukos un mežos, atklāj radošumu meistaru darbnīcās un sasildies ar vietējo garšu piedāvājumu! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.01.2026 - 17.01.2026 Tiekamie uz kalna!  Ventspils TIC
Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” pieejama iesācēju trase, ragaviņu kalniņš, un distanču slēpošanas trase. Darba dienās 15.00 - 21.00, | Skatīt vairāk
Baudi ziemu Jēkabpilī!  Jēkabpils novada TIC
Piedzīvo ziemas burvību un aktīvi atpūties Jēkabpils novadā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.01.2026 - 19.01.2026 Nedēļas nogale Tukuma pusē Tukuma TIC
Tukuma novads šī gada 3. nedēļas nogalē piedāvās daudzveidīgu pasākumu programmu, kurā savijas kultūra, radošums, kustība un kopā būšana. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.92699289sec.