No 1. oktobra Janzēlandē ceļotājus sagaida jauna ieceļošanas kārtība

Jaunzēlande vilina ceļotājus ar unikālajām dabas ainavām - geizeri, ezeri, kalni, meži, ledāji un pludmales nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu. Šī valsts ir lielisks ceļojuma galamērķis tiem, kas vēlās iepazīt Maoru kultūru un vērot pasakaini skaistu un neskartu dabu.

Sākot no 2019. gada 1. oktobra visiem ceļotajiem, kuri ieradīsies Jaunzēlandē, būs jāsamaksā 35 Jaunzēlandes dolāri (20,50 eiro). Jaunzēlandes vides un tūrisma ministrija ir aprēķinājusi, ka šī nodeva valsts kasē gada laikā ienesīs 47 miljonus eiro, kurus ir plānots izlietot dabas aizsardzībai un Kultūrkapitāla saglabāšanai.

Tāpat sākot no 01.10.2019. lielai daļai tūristu, kas vēlēsies doties ceļojumā uz Jaunzēlandi, turpmāk vīzas vietā būs jāpieprasa elektroniskā ieceļošanas atļauja no NZeTA (New Zealand Electronic Travel Authority).

Turpmāk šī elektroniskā atļauja būs jāpilda 60 pasaules valstu iedzīvotājiem, tostarp arī Latvijas pilsoņiem. Visu valstu sarakstu vari apskatīt immigration.govt.nz.

Aizpildot elektronisko pieteikumu un saņemot atļauju ceļošanai, attiecīgo valstu pilsoņiem būs ļauts Jaunzēlandē uzturēties līdz 3 mēnešiem, bet Lielbritānijas pilsoņiem valstī būs ļauts uzturēties līdz 6 mēnešiem.

Elektroniskā ceļošanas atļauja būs jānoformē vismaz 72 stundas pirms ceļojuma uzsākšanas. Tā būs vajadzīga arī tiem tūristiem, kas uz Jaunzēlandi ceļos ar kruīza kuģi, kā arī ikvienam, kurš šķērsos Jaunzēlandi, pat tad, ja šī valsts nebūs galamērķis.

Iegūtā atļauja būs derīga vairākkārtējai ieceļošanai Jaunzēlandē un tās termiņš būs 2 gadi.

Pieteikumus ceļojumiem uz Jaunzēlandi var pildīt gan portālā immigration.govt.nz, kā arī izmantojot tam paredzēto aplikāciju "Immigration New Zealand". Tiešsaistē Elektroniskā ceļošanas atļaujas maksa būs 12 Jaunzēlandes dolāri (7,05 euro), bet lietotnes izmantošanas gadījumā – 9 Jaunzēlandes dolāri (5.29 euro).

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.96212101sec.