Krīgera Nacionālajā parkā tiek aplaupīti un nogalināts viens vācu tūrists

Automobiļa vadītājs 3.10.2022 kopā ar trīs tūristiem bija Krīgera Nacionālā parka tuvumā, kur tos apstādināja bruņoti vīri. Vācu tūristi pretojās uzbrucējiem un centās aizbloķēt automobiļa durvis, lai muktu prom. Auto vadītājs centās ar auto un trīs vācu tūristiem izrauties no laupītājiem, bet uzbrucēji pielietoja šaujamieročus. Autovadītājs tika nogalināts uz vietas, bet vācu tūrists tika ievainots un mira ceļā uz slimnīcu. Laupītāji pēc uzbrukuma aizbēga.

Dienvidāfrikas republikā, kur dzīvo 60 miljoni iedzīvotāju, bieži notiek tūristu aplaupīšanas gadījumi un vietējā policija un drošības eksperti iesaka tūristiem nepretoties, ja laupītāji ir bruņoti.

Krīgera nacionālais parks, kas atrodas Dienvidāfrikas republikā, ir viens no lielākajiem nacionālajiem parkiem Āfrikā. Krīgera nacionālais parks dibināts 1898. gadā kā rezervāts, 1926. gadā tas kļuva par pirmo nacionālo parku Dienvidāfrikā. Nosaukts tā laika Dienvidāfrikas prezidenta Pola Krīgera vārdā.

Vairāk informācijas - www.krugerpark.co.za

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.05.2025 - 18.05.2025 Sienu gleznojumi Liepājā Liepājas reģiona TIB
Dodies Liepājas ielās un atklāj lielformāta mākslas darbus, kas grezno Liepājas ēku fasādes, gan pilsētas centrā, gan Karostas fortos! | Skatīt vairāk
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils TAKA
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::8.8132329sec.