Iepazīsti bērniem draudzīgas vietas Igaunijā

Ja esat izlēmuši ceļot uz Igauniju kopā ar bērniem, pavisam noteikti ir vērts pievērst uzmanību arī viņiem saistošu objektu izvēlē! Iepazīsti vairākas bērniem draudžīgads vietas kaimiņvalstī Igaunjā!

Zinātnes centrs AHHAA Tartu

Vēlies pārsteigt sevi? Zinātnes centrs AHHAA piedāvā gan zinātni, aizraujošas nodarbības, piedzīvojumus un noderīgas iemaņas, gan dod iespēju patīkamai laika pavadīšanai. AHHAA centrā atradīsi atraktīvu mācību vidi un iegūsi jaunas zināšanas. Lielākā daļa izstāžu veidotas pēc metodes "rokas klāt". Tu vari pats visu sajust un izmēģināt. Vienalga, vai tas ir planetārijs, skolas laboratorijas pilotprogrammas, mācību materiālu veidošana vai zinātnes teātris. Dienvidu centrā (Lõunakeskus) katru dienu darbojas 4D kinoteātris. NB! Kases tiek slēgtas stundu pirms zinātnes centra darba laika beigām.

Igaunijas Policijas muzejs

Igaunijas Policijas muzejs ir izveidots kā interaktīvs muzejs, kur caur aktīvām nodarbēm un spēlēm var iepazīt policijas darbu. Muzejā var pārbaudīt savu reakciju, sēžot pie automašīnas stūres, pielaikot policijas aprīkojumu, iemācīties, kā jārīkojas ielas nemieru laikā, noņemt pirkstu nospiedumus, atrisināt kriminālas mīklas un izmēģināt vēl daudz ko interesantu. Mazos apmeklētājus gaida Bērnu Policijas muzejs, kur var apgūt pareizas ceļu kustības noteikumus, iejusties detektīva lomā, kā arī meistarot un spēlēties rotaļu istabā. Muzeja ekspozīcija ir tapusi sadarbībā ar Policijas un robežsardzes pārvaldi. Igaunijas Policijas muzejā par garlaikošanos nav jāuztraucas!

Hidroplānu osta (Igaunijas Jūras muzejs)

Eiropas aizraujošākais muzejs ir Lennusadam (Hidroplānu osta)(Igaunijas Jūras muzejs), kura ekspozīcija ir izvietota vēsturiskajos hidroplānu celtniecības angāros, kas atrodas zem ūdens, ūdenī un virs ūdens. Piestātnē stāv stalts ledlauzis "Suur Tõll", kas 2014. gadā svinēja savu simto dzimšanas dienu. Vasaras mēnešos uz kuģa ir atvērta virtuve, kur pēc simtgadīgas ēdienkartes tiek pagatavoti ēdieni kuģa komandai.  No muzeja brīvdabas teritorijas paveras lielisks skats uz Tallinas ostu.

Kohtlas Raktuvju muzejs

Vai vēlaties izbaudīt reālo kalnraču dzīvi? Atliek vien uzvilkt gumijas zābakus, siltāku jaku un paņemt rokā lukturīti. Jo, kur gan citur, ja ne pazemē varēsiet redzēt, dzirdēt, izgaršot un izjust tieši to, ko darīja vīri, kuri vairāku desmitu gadu garumā ik dienas raktuvēs veica smagus darbus. Interesanta ir arī Bagātināšanas fabrika, kas iepazīstina apmeklētājus ar degslānekļa ceļu virs zemes, pastāstīs par enerģijas rašanos un par to, kas nākotnē gaidāms enerģētikas jomā. NB! Biļešu pārdošana pazemes muzejā beidzas 2 stundas pirms muzeja slēgšanas, Bagātināšanas fabrikā - vienu stundu pirms slēgšanas.

Igaunijas Veselības aprūpes Muzejs

Tallinas vecpilsētā atrodas veselības aprūpes muzejs, kas tika dibināts 1924. gadā. Muzeja pastāvīgā ekspozīcija ietver anatomijas un veselības aprūpes tematikas eksponātus un apkopo ar Igaunijas medicīnisko vēsturi saistīto mantojumu. Turklāt muzejs ir arī izglītības iestāde, kur ar skaidrojošu eksponātu palīdzību interesanti tiek attēlotas un apskatītas veselības aprūpes tēmas.  Muzejs piedāvā ar ekspozīcijām iepazīstinošu ekskursiju gida pavadībā; Dažādas muzeja tematiskās stundas; Dzimšanas dienu svinības muzejā; Telpu īri  īpašiem pasākumiem.

Tallinas Tehniskās Universitātes Muzejs

Tallinas Tehniskās Universitātes Muzejs popularizē zinātni un iepazīstina ar tehniskajām zinātnēm un universitātes izglītību. Pievilcīgajām un saturiskajām izstādēm ir izglītojošs mērķis, bet interaktīvā ekspozīcija interesentiem piedāvā gūt vispusīgu informāciju. Šeit jūs varat apskatīt tematiskās izstādes, kā arī interdisciplināros un mūsdienu mākslas projektus. Ar mūsu izstādēm varat iepazīties mūsu mājaslapā. Muzejs atrodas TTU universitātes pilsētiņā, interesantas arhitektūras bibliotēkas pirmajā stāvā.

Datoru muzejs

Tallinā esošais Igaunijas vecākais un vienīgais datoru muzejs ir atvērts visiem interesentiem. Muzejs ir liela, privāta kolekcija un tā viesiem piedāvā nostalģisku noskaņojumu, jaunas zināšanas un aizraujošu atpūtu. Pastāvīgajā ekspozīcijā ir apskatāmas daudzas interesantas lietas: galda datori un termināli, portatīvie datori, rokas datori, kalkulatori, PC sastāvdaļas, programmatūra, grāmatas. Eksponāti nav novietoti aiz stikla, tie ir brīvi apskatāmi - tā apmeklētāji gūs labāku priekšstatu, un varbūt atradīs arī savu pirmo datoru.

Poligrāfijas un Papīra muzejs

Tipogrāfijas un papīra muzejs atrodas Aparātu rūpnīcā, Kastani ielā 42. Divos stāvos izvietotajā ekspozīcijā var iepazīties ar papīra izgatavošanas procesu, aplūkot papīra skulptūras, vēsturiskas drukas preses, no koka un alvas veidotus burtveidolus, kā arī dažādas ar šo tēmu saistītas ekspozīcijas un izstādes. Muzejā regulāri notiek dažādas apmācības, piemēram, 3D atklātņu dizaina veidošana un izgatavošana, plakātu druka, rokdarbu klades iešūšana. Muzejs darbojas arī kā spiestuve un organizē kursus mākslas studentiem. Atklāšanas prieks ir nodrošināts gan profesijas speciālistiem, gan ģimenēm ar bērniem. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2019 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2019 1st-studio.com

 
Total Timed::0.30382991sec.