Darbs: Starptautiskā ceļojumu aģentūra FTB Latvia piedāvā divas darba vakances

Starptautiskā ceļojumu aģentūra FTB Latvia - A/S Estravel filiāle Latvijā aicina pievienoties savai komandai sekojošus speciālistus:

Elektroniskās komercijas speciālistu - mājas lapas redaktoru:

Darba pienākumi:

• Tekstu sagatavošana, rediģēšana un tulkošana 3 valodās (latviešu, angļu, krievu),
• Materiālu koriģēšana un formatēšana,
• Ikdienas sadarbība ar IT, mārketinga un produktu attīstības speciālistiem,
• Dalība reklāmas kampaņās un projektos.

Prasības pretendentiem:

• Augstākā izglītība (bakalaura grāds) svešvalodu, valodniecības vai tulkošanas specialitātē,
• Teicamas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas,
• Zināšanas un pieredze tekstu tulkošanā, sagatavošanā un rediģēšanā,
• Datorprasmes - teicamas MS - Office programmu zināšanas, fotogrāfiju apstrāde, SEO pamatzināšanas,
• Izcila spēja koncentrēties uz detaļām,
• Termiņu ievērošana,
• Spēja strādāt komandā un patstāvīgi, iespējams darbs ārpus darba laika.

Mēs piedāvājam:

• Dinamisku un aizraujošu darbu ceļojumu industrijā,
• Draudzīgu un atbalstošu profesionāļu komandu,
• Profesionālās izaugsmes iespējas,
• Darbam atbilstošu atalgojumu,
• Sociālās garantijas.

Ceļojumu konsultantu, aviokompāniju klientu apkalpošanas aģentu:

• Aviobiļešu un citu ceļojumu pakalpojumu rezervēšana profesionālajās sistēmās,
• Klientu apakalpošana klātienē, telefoniski un tiešsaistes režīmā,
• Neparedzētu problēmu risināšana saistībā ar reisu grafika un citām izmaiņām,
• Tiešsaistes rezervēšanas portāla palīdzības telefona apkalpošana.

• Zināšanas un pieredze darbā ar profesionālajām rezervēšanas sistēmām,
• Pieredze ceļojumu konsultanta darbā,
• Datorprasmes - teicamas MS - Office programmu zināšanas,
• Spēja strādāt komandā un patstāvīgi,
• Darbs maiņās pēc slīdošā grafika.

Pieteikumus un  CV sūtīt uz vakances@ftb.lv , vēstules nosaukumā norādot vakanci, līdz 2012. gada 31. jūlijam.

Vairāk informācijas par FTB Latvia interneta vietnē www.ftb.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.04.2024 - 16.05.2024 Biznesa pusdienu piedāvājums Hercogs Mārupe
Restorāns Hercogs Mārupē, Vītiņu ielā 4A aicina jūs uz biznesa pusdienām darba dienās no plkst. 11:30-15:00! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.04.2024 - 11.05.2024 Sējas svētki Ausekļu dzirnavās! Bauskas TIC
Baudi notikumiem bagātu dienu Ausekļu dzirnavās! | Skatīt vairāk
Cēsu novads aicina uz Muzeju nakti 2024! Cēsu TIC
18. maijā aicinām ieplānot ciemošanos Cēsu novada muzejos! Šī gada Muzeju nakts ietvaros vairāk nekā 15 novada muzeji un apskates vietas ciemos | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.05.2024 - 13.05.2024 Ziedēšanas laiks Whitehouse terasē Whitehouse
Esiet laipni aicināti Whitehouse restorānā terasē, lai nesteidzīgi baudīt izsmalcinātus ēdienus Rīgas sirdī. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

Total Timed::0.49618697sec.