Diasporas jauniešus aicina uz ELA vasaras iniciatīvu darbnīcu Madonā

Turpinot Eiropas Latviešu apvienības aizsākto sadarbību ar Latvijas pilsētām un novadiem, kas ieguvušas gada jauniešu pilsētas godu, šogad Madonas novadā notiks diasporas jauniešu iniciatīvu darbnīca “Latvija Aug”.

Pieteikšanās dalībai norit vēl līdz 25. jūlijam, aizpildot anketu saitē: ej.uz/ELALatvijaAug2018.

“Jaunieši ir pārmaiņu veidotāji, tāpēc šajā darbnīcu ciklā liekam uzsvaru uz iniciatīvu, līdzdalību un uzņēmīgumu, tostarp uzņēmējdarbības veicināšanā un izvēlē par labu Latvijai kā vietai, kur pašrealizēties, ieguldīt un bagātināt savu nākotni un pieredzi,” stāsta Eiropas Latviešu apvienības vicepriekšsēde Elīna Pinto. “Latvija Aug” ir viens no ELA radītajiem virzītājspēkiem Eiropas latviešu jauniešu darbotiesspara atjaunošanai saistībā ar Latviju un tās nākotni, un sasaucas ar Latvijas simtgades vēstījumu “Es esmu Latvija!”. Darbnīcu ciklā piedalīsies 12 diasporas jaunieši, ar ko kopā darbosies Madonas novada aktīvie jaunieši.

“Latvija Aug” piedāvā sarunas ar citiem aktīviem jauniešiem, valsts augstākajām amatpersonām un harizmātiskiem profesionāļiem par jauniešu lomu pārmaiņu veidošanā un izzinošas un praktiskas darbnīcas radošuma, mediju prasmju, biznesa pratības un politikas zinību stiprināšanai. Sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru notiks uzņēmējdarbības iniciatīvu darbnīca un ar Zemkopības ministrijas gādību jaunieši dosies izbraukumā pa novada ražotnēm un saimniecībām. Jaunieši apgūs brīvprātīgā darba prasmes un izzinās brīvprātīgā darba iespējas Latvijā un Eiropā. Programmu bagātinās filmu vakars ar sarunu par emigrāciju un atgriešanos, aktīva dzīvesveida stundas un tikšanās ar jaunajiem sportistiem, kā arī Simtgades zaļumballe Madonā. Programmas noslēgumā jaunieši piedalīsies Latvijas Jaunatnes festivālā un vadīs viedokļu darbnīcu par jauniešiem un Eiropas nākotni.

Piedalīties programmā aicināti ārvalstīs mītoši Latvijas jaunieši 16-25 gadu vecumā, kuri vēlas satikt citus aktīvus diasporas un Latvijas jauniešus, iedvesmojošu lektoru vadībā kļūt par pārmaiņu veidotājiem, apgūt jaunas prasmes un gūt idejas savām iniciatīvām, kā arī iemēģināt brīvprātīgā darba prasmes, iesaistoties Latvijas Jaunatnes festivāla rīkošanā.

Dalībniekiem jāpiedalās visu programmas laiku. Uzturēšanos, ēdināšanu, darbnīcu izmaksas un ceļu no Rīgas uz Madonu un atpakaļ nodrošina rīkotāji, bet dalībnieka ziņā ir ceļa izdevumi uz Latviju un mājup. Programma notiks latviešu valodā. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.01.2021 - 21.01.2021 Izgaršo ziemu Cēsīs! Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs
Tuvojas sniegota nedēļas nogale, un Cēsīs ir īsta ziema! Tas nozīmē-daudz brīvā laika pavadīšanas iespēju slēpojot, slidojot un braucot ar | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.01.2021 - 24.01.2021 Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs
Cēsīs barikāžu notikumus atzīmēs ar izstādi – instalāciju un ugunskuriem Vienības laukumā. Norises atklās 20.janvārī, un tās pieejamas līdz 24 | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::1.24440908sec.