LATVIJA | Aizkraukle

Aicina darbā tūrisma organizatoru Neretas apvienībā

Aizkraukles novada pašvaldība aicina darbā tūrisma organizatoru Neretas apvienībā uz pilnu slodzi, vēsta Aizkraukles novada pašvaldība.

“Ja esi aktīvs, komunikabls, Tevi aizrauj tūrisms un piemīt prasme vienmēr atrast kopīgu valodu ar apkārtējiem, pievienojies mūsu lieliskajai un draudzīgajai tūrisma nodaļas komandai!

Galvenie amata pienākumi:
organizēt tūrisma norises Neretas apvienības pārvaldes teritorijā;
sniegt tūrisma informāciju klientiem par Aizkraukles novada un apkārtnes tūrisma iespējām;
apzināt, veidot un atjaunot tūrisma datu bāzi par tūrisma objektiem, pakalpojumiem un pasākumiem;
uzturēt un atjaunot tūrisma informāciju mājaslapā www.visitaizkraukle.lv, kā arī tūrisma nodaļas sociālo tīklu kontos;
regulāri veikt apmeklētāju uzskaiti un apkopot aktuālos tūrisma objektu statistikas datus;
veikt darbu ar kases aparātu un tirdzniecības grāmatvedības dokumentāciju;
piedalīties dažādu tūrisma informatīvo izdevumu sagatavošanā, veidošanā un izplatīšanā;
organizēt, plānot un piedalīties tūrisma pasākumu īstenošanā, jaunu tūrisma produktu izstrādē un ieviešanā;
sadarboties ar novada tūrisma uzņēmējiem;
veikt darbu arī brīvdienās,” vēsta darba devējs.

Vairāk informācijas, prasības un pieteikšanās: https://www.aizkraukle.lv/lv/vakance/turisma-organizators-0

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
MOSTIES DABĀ Cēsu novadā! Cēsu TIC
Brīvdienu ceļevdis līdz ar pavasara ienākšanu dabā palīdzēs arī Tev mosties no ziemas miega un baudpilni tvert neskaitāmās iespējas, ko piedāvā | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.04.2024 - 01.05.2024 Rīko konferences un seminārus Bauskā! Bauskas TIC
Iepazīsties ar Bauskas novada konferenču un semināra telpu piedāvājumu! | Skatīt vairāk
Uz Tukumu pēc literatūras! Tukuma TIC
Pagājušajā gadā Tukums tika iekļauts UNESCO radošo pilsētu tīklā kā literatūras pilsēta. Esam lepni par iegūto statusu un aicinām uz pasākumiem. | Skatīt vairāk
Glika dienas Alūksnē Alūksnes TIC
Godinot Bībeles tulkotāju Ernstu Gliku 370. gadskārtā un svinot Bībeles tulkojumam 330 gadus, Alūksne aicina uz “Glika dienām”! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

Total Timed::0.52422214sec.