KONKURSS erudītiem! Balvas katru dienu visas nedēļas garumā. Trešā konkursa diena [1]

Pareizā atbilde –  Strēlnieku iela! Trešdien trīs skaitļus nosauca Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācijas (ALTA) prezidents Ēriks Lingebērziņš – 3, 6 un 9. Laimīgie uzvarētāji ir Pēteris Pētersons, Elza Ķekare un Ināra Kindzule! Lūgums uzvarētājiem dot par sevi ziņu, rakstot uz info@travelnews.lv, lai varam nosūtīt spēli!

Katru dienu no 2023. gada 27. marta līdz 31. martam izspēlēsim konkursu, un katru dienu noskaidrosim trīs laimīgos, kuri iegūs interaktīvu Rīgas jūgendstila tūri – spēli, kuru izspēlēt kopā ar ģimeni vai draugiem.

Atpazīsti Rīgas jūgendstila ēku dekoratīvās detaļas un iegūsti balvu - interaktīvu Rīgas jūgendstila tūri - spēli.   Dodies tūrē kopā ar ģimeni, draugiem vai romantiskā randiņā. Konkursa uzvarētājiem uz e-pastu nosūtīsim saiti uz spēli, kas atrodama Questo platformā.

Katru dienu plkst. 11.00 publicēsim konkursa jautājumu sociālajā tīklā “Facebook” Travelnews.lv vietnē. Kas jādara, lai piedalītos uz saņemtu balvu? Jāuzspiež “like”, komentārā jāieraksta pareizā atbilde un jāietago ģimenes locekļi, draugs vai draugi, ar kuriem kopā vēlētos izspēlēt šo interaktīvo spēli.

Travelnews.lv katru dienu uzrunās kādu tūrisma profesionāli, kurš nosauks trīs skaitļus, pēc kuriem arī tiks izvēlēti pareizo atbilžu autori, kuri saņems balvu! Katru dienu plkst. 19.00 paziņosim laimīgos uzvarētājus, sazināsimies ar viņiem, lai pastāstītu, kā tikt pie spēles!

Dalībnieku skaits nav ierobežots, arī laimīgie uzvarētāji var nākamajās dienās piedalīties konkursā un pretendēt uz balvu saņemšanu! Travelnews.lv darbinieki šajā konkursa nepiedalās.

Spēlē jebkurā laikā, dienā vai pat naktī. Tūres sākumpunkts ir Vecrīgā, tās laikā redzēsi skaistākās Rīgas jūgendstila ēkas, iepazīsi, cik dažāds ir Rīgas jūgends, uzzināsi ziedu valodas noslēpumus. 15 pieturas punkti, 15 uzdevumi un mīklas, tūres ilgums ap 2 -2.5h, atkarībā no tā, cik ātri atrisināsi āķīgos jautājumus.

3. dienas jautājums: Kurā ielā atrodas nams ar attēlā redzamo elementu? Pareizo atbildi raksti Facebook komentārā!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 simoc 04/02/2023 11:58 Strelnieku iela, rigaa


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
koncerts “Meitenes kā zvaigznes” Salaspilī Salaspils novada TIC
26. aprīlī plkst. 16.00 kultūras namā “Rīgava” norisināsies vokālā ansambļa “Sunrise” koncerts “Meitenes kā zvaigznes”. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.03.2026 - 31.03.2026 Bērniem izmitināšana bezmaksas 🛫 Coral Travel Latvia
Īpaši viesnīcu piedāvājumi. Baudi priekpilnas brīvdienas kopā! | Skatīt vairāk
Pārgājienu maršruti Bauskas novadā Bauskas TIC
Atklāj Bauskas novadu nesteidzīgās pastaigās un pārgājienos! Iepazīsti dabas takas, upju krastus un gleznainas ainavas dažādos maršrutos visai | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.03.2026 - 31.03.2026 Latgales garšu mēnesis - Restorāns MŌRA Rēzeknes pilsētas TIC
Visu martu Mōra aicina baudīt senču receptes mūsdienīgā Latgales garšu izpildījumā. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.06821394sec.