Lidsabiedrība «Norwegian» izziņo jaunu galamērķi no Rīgas

2025. gada 20. janvārī Norvēģijas lidsabiedrība “Norwegian” paziņoja jau par devīto galamērķi no Rīgas – vasaras sezonā tiks uzsākti tiešie lidojumi uz Bulgārijas pilsētu Burgasu.

Paredzēts, ka lidojumi maršrutā Rīga – Burgasa Rīga būs no jūnija līdz augustam un tiks veikti reizi nedēļā – sestdienās. Lidojuma laiks 2 stundas un 40 minūtes. Biļetes tirdzniecībā jau no 2025. gada 21. janvāra.

“Norwegian” lidojumus no Rīgas sāka 2005. gadā, un kopš tā laika ir pamatīgi papildinājis savu galamērķu skaitu, nodrošinot lidojumus uz Oslo, Tronheimu, Stokholmu, Kopenhāgenu, Londonu, Alikanti, Tivatu, Splitu un nu arī Burgasu.

Kopumā lidsabiedrība vasaras sezonā apkalpos 344 maršrutus uz 128 galamērķiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
KARNEVĀLS | "Mana pasaka" Tukuma TIC
Jaunpils pils atdzīvosies pasakainā karnevālā, kur senatnes mūri piepildīsies ar krāsām, mūziku un noslēpumiem. | Skatīt vairāk
Latvija
Ziemā bez steigas iepazīsti Bauskas novadu Bauskas TIC
Ziemā bez steigas iepazīsti mākslu, arhitektūru un vēsturi! Ja vēlies izbaudīt kultūras bagātības mierīgā un nesteidzīgā gaisotnē, Bauskas | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.5675292sec.