No Viļņas noticis pirmais tiešais lidojums uz Karību salām

2021. gada 30. oktobrī no Viļņas lidostas notika vēsturē pirmais tiešais lidojums uz Dominikānas republiku, savā Facebook.com vietnē vēsta Viļņas lidosta.

Delfi.lt vēsta, ka šis ir ne tikai pirmais tiešais lidojums no Viļņas uz Punta Kanu, bet pirmais vēsturē transatlantiskais lidojums no Lietuvas galvaspilsētas lidostas.

Lidojumu organizē Polijas tūroperators “Itaka”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Īsās brīvdienas Eiropas pilsētās  Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšana | Skatīt vairāk
no 310 EUR
Šūpoļu festivāls Siguldas novada TIC
Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls, kas aicina ļauties priekam un piedzīvot neparastas šūpoles visa festivāla maršrutā. | Skatīt vairāk
Slutišķu gravu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Stādu parāde Siguldas novada TIC
Stādu gadatirgus, kas veltīts stādu audzēšanai, dārzkopībai un vietējo ražotāju prezentācijai, piedaloties vairāk kā 300 dalībnieku | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.61297083sec.