Ziemassvētku tirdziņam Tallinā būs būt

Jau 2021. gada 18. novembrī Igaunijas galvaspilsētas Tallinas Rātslaukumā tiks uzstādīta Ziemassvētku egle un sāksies gatavošanās Ziemassvētku tirdziņa atklāšanai.

Tirdziņu plānots atvērt 26. novembrī un tas darbosies līdz 2. janvārim. Iepriekš tirdziņš darbojās līdz 7. janvārim, bet, tā kā nav cerību uz Krievijas tūristu pieplūdumu, tad to slēgs ātrāk, nekā ierasts.

Tiesa gan, tirdziņš nebūs tik vērienīgs, kā pirmspandēmijas laikos. Nav plānu, ka tiks būvēta skatuve, un vēl tiks lemts, vai tur viesosies Santaklauss. Arī pērn bijusi tikai Ziemassvētku vecīša hologramma.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesnīca “Sventes muiža” **** Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.03.2026 - 01.04.2026 Kruīzu Akcijai pēdējās dienas! CRUISEcentre
Egejas un Adrijas jūras Kruīzi no 3-14 naktīm // pilna pansija // atlaide līdz 50% // BONUSI! | Skatīt vairāk
no 389 EUR
“Roadgames” spēle “Daugavas loki" Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Daugavas loki nav tikai skaistas pastkartes cienīgas ainavas – šoreiz tas ir tavs un tavas komandas spēles laukums! | Skatīt vairāk
Dvietes parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietieši lepojas ar savu sakopto, ar īpašu auru apveltīto un seno parku, kurš ir iecienīts dabas un sabiedriskais objekts. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.89877605sec.