Igaunija atsakās no daudziem Covid-19 ierobežojumiem ieceļotājiem

Lai atvieglotu ieceļošanu Igaunijā, no 2022. gada 1. aprīļa ieceļotājiem no Eiropas Savienības valstīm, Eiropas Ekonomiskās zonas, kā arī no Monako, Andoras, Sanmarīno, Šveices, Vatikāna un arī Apvienotās Karalistes Igaunijā vairs nebūs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts un nebūs arī jādodas pašizolācijā, nolēmusi valdība.

Iebraucējiem no trešajā valstīm nevajadzēs doties pašizolācijā, ja viņi varēs uzrādīt vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas apliecinājumu, vai arī negatīvu Covid-19 testu.

Jaunie noteikumi stājas spēkā ar 1. aprīli, un ierobežojumi neattiecas uz bērniem no 12 gadu vecuma, diplomātiem, tranzītreisu pasažieriem, Ukrainas kara bēgļiem u.c.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Bebrenes dzirnavas Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Bebrenes muižas apbūves teritorijas ciešā tuvumā, turpat pie muižas mūra žoga ir saglabājusies dzirnavu ēka ar dzirnavnieka dzīvojamo māju blakus. | Skatīt vairāk
Slutišķu krauja Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Slutišķu krauja atrodas Daugavas loku teritorijā un ir vislielākais kvartāra iežu atsegums Daugavas ielejas Latvijas daļā. | Skatīt vairāk
Dabas parks „Dvietes paliene” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dabas parks „Dvietes paliene” atrodas Latvijas dienvidaustrumos, Daugavas kreisajā krastā Augšzemē. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.02.2026 - 15.02.2026 Tava vasara sākas Krētā – no 465 EUR! Latvia Tours - Jēkabpils
Krēta gaida ar saules siltumu, zeltainām pludmalēm, elpu aizraujošiem skatiem un autentiskām grieķu garšām – izbaudi neaizmirstamu atpūtu jau no 465 | Skatīt vairāk
no 465.00 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.64447594sec.