Latgales zoodārza iemītnieki gatavi satikt apmeklētājus

Sākot ar 2020. gada 27. maiju Latgales zoodārzs Daugavpilī, kas ir viens no populārākajiem tūrisma objektiem un iemīļota vieta ģimenēm tiek atvērts apmeklētājiem.

Ievērojot ārkārtas situācijas laikā noteiktās prasības Latgales zoodārza telpās vienlaicīgi uzturēties drīkstēs līdz 11 apmeklētājiem ievērojot noteikto 2 metru distanci, kā arī jācenšas izvairīties pieskarties dažādām virsmām - margām, apmalēm, terāriju stikliem, informatīvajiem stendiem.

Latgales zoodārza darba laiks būs no trešdienas līdz svētdienai no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00. Paredzamais uzturēšanās laiks Latgales zoodārza telpās līdz 30 minūtēm.

Latgales zoodārzā atjaunotajā ekspozīcijā mākslīgajos džungļos varēs apskatīties dažādus eksotiskos dzīvniekus - pērtiķus, žņaudzējčūskas, krokodilus, bruņurupučus, iguānas, skorpioni u.c. tropu mežu un Latvijas ainavu iemītniekus. Ikviens interesents ekspozīcijā var aplūkot dzīvniekus, iegūt informāciju tematiskajās stundās līdz 5 personām. Latgales zoodārza pagalmā var apskatīt īstu hobitu māju kukaiņiem un zirnekļiem.

Interesenti informāciju varēs saņemt zvanot pa tālruni +371 65426789, +371 29621191 vai rakstot uz e-pastu latgaleszoodarzs@daugavpils.lv.

Lūgums apmeklētājiem izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt Latgales zoodārzu, ja ir infekcijas slimības simptomi vai noteikta pašizolācija. Apmeklētājiem būs pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Aicinām uz Baltijā senāko kinoteātri! Ventspils TIC
Kino Rio darbojas Ventspilī vairāk nekā 114 gadus (šogad 115 gadi) un ir vecākais kinoteātris Baltijā. Iepazīsties ar kinoteātra repertuāru. | Skatīt vairāk
Latvija
Aktuālās mākslas izstādes Jūrmalā Jūrmalas TIC
Jūrmalas izstāžu zālēs sastopas laikmetīgā māksla, kūrorta vēsture un spilgtas personības – no Naumova Parīzes līdz Ditas Lūses klusajai | Skatīt vairāk
Atklāj pavasari Bauskas novadā Bauskas TIC
Šis ir laiks, kad doties izbaudīt nesteidzīgu pastaigu pa novada parkiem un dārziem, ļauties laivošanai vai baudīt kultūras notikumus novadā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.40808201sec.