Jaunmoku pilī norisināsies meistarklase «Koka restaurācija – kāpēc ne?»

Jaunmoku pilī norisināsies meistarklase «Koka restaurācija – kāpēc ne?»

Jaunmoku pils aicina interesentus uz aizraujošu un praktisku meistarklasi koka restaurācijā, kuru vadīs mākslinieks un bijušais pils restaurators Andris Vītols. Pasākums norisināsies 16. martā un piedāvās iespēju iepazīties ar koka detaļu restaurācijas pamatprincipiem – sākot no virsmu tīrīšanas un sagatavošanas līdz protezēšanai un tonēšanai.

Meistarklasē aicinām piedalīties ikvienu interesentu – gan pieaugušos, gan bērnus, tās laikā tiks akcentēta praktiska pieeja, izmantojot vieglus, mūsdienīgus rokas instrumentus. Dalībniekiem būs iespēja apgūt vērtīgas prasmes, ko pielietot gan savā mājoklī, gan piemājas darbos.

Papildus meistarklasei Andris Vītols vadīs ekskursiju pa Jaunmoku pili, izceļot tās restaurācijas procesus un vēsturiskos elementus, sniedzot unikālu ieskatu pils atjaunošanas vēsturē, kā arī pie zāļu tējas un cepumiem būs iespēja uzdot jautājumus māksliniekam.

Pasākuma informācija:
Datums: 16. marts
Laiks: 12:00 – 16:00
Vieta: Jaunmoku pils veranda un teritorija
Dalības maksa: Pieaugušajiem – 10 EUR, bērniem – 5 EUR (atlaides Goda ģimenēm)
Dalībniekiem līdzi jāņem: Darba cimdi un priekšauti
Nodarbības ilgums: Aptuveni 3 stundas

Vietu skaits meistarklasē ir ierobežots, biļetes iespējams iegādāties vietnē www.bezrindas.lv.
Pasākumu īsteno Jaunmoku pils kultūrvēsturiskā kompleksa saglabāšanas un kultūras veicināšanas biedrība "ALEJA" sadarbībā ar SIA “Jaunmoku pils”. Pasākum tiek realizēts ar Tukuma novada pašvaldības finansiālu atbalstu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Brāļu Auzānu koncerts Līvānu TIC
Rudzātu saieta namā koncertēs televīzijas šovos popularitāti ieguvušie brāļi Atis un Jānis Auzāni, Oranžā kora dziedātāji un Latvijas mūziķi. | Skatīt vairāk
Latvija 15 EUR
DarināTAVA: džina, rotu un smaržu darbnīca Madonas TIC
Apvienojoties Kandžas Laboratorijai un Pļavas darbnīcām, Madonas apkārtnē ir radies jauns zīmols - darināTAVA. Tā ir iespēja smelties iedvesmu un | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.03.2025 - 19.03.2025 Jaunas un mūsdienīgas konferenču telpas Nurmuižas pils
Pilnībā aprīkota, skaista un sakopta vide Jūsu konferencēm, semināriem, apmācībām un citiem pasākumiem ēkā, kas ir valsts nozīmes kultūras | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.02.2025 - 21.03.2025 ĪSTS VIDUSLAIKU RAUTS UN DANČI Tukuma TIC
Piedzīvojumu cienītāji aicināti uz unikālu vakaru Jaunpils pilī, kur norisināsies īsts viduslaiku rauts un kur ikviens varēs sajust autentisko seno | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Jaunmoku pils
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.45022297sec.