Skaties piedāvājumus no:
23.maijā plkst. 10.00 Valmieras Kultūras centrā starptautiskās deju sacensības “Super Crystal Cup 2026”. Ieeja: 7 EUR.
Latvija no 7 EUR
1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis un lauku pirts rituāls pirtnieka vadībā
no 280 EUR
16. un 23. maijā Dienvidkurzemē iedzīvotāji un viesi aicināti izbaudīt Muzeju nakts pasākumus
Nepieradināti ceļi un ainavas – no Ērgļu līkumotajiem pauguriem līdz pat plašajam Lubāna līdzenumam.
Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Glempings Daugavas lokos.
Aviobiļetes, 8 naktis viesnīcās/lodžās, norādītā ēdināšana, ekskursiju programma ar aktivitātēm, grupas vadītāja/gidu pakalpojumi
no 4700 EUR
Iespējams, grūtākais maratons Latvijā: 42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas.
Latvija
23. maijā "Rēzeknis Bryuvers" sezonas atklāšana - Muzeju nakts, “LaikaPaka”, alus, kebabi, DJ un aktivitātes!
22. maijā plkst. 17.00 Kocēnu pagasta bibliotēka aicina uz tradicionālo pavasara pārgājienu “Pēdu nospiedumi stāstos” kopā ar gidi Inetu Amoliņu.
Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis 5* viesnīcā, VISS IEKĻAUTS ēdināšana / cena spēkā 2 pieaugušajiem un 2 bērniem ceļojot kopā // Cena norādīta 1
no 711 EUR
Kamermūzikas koncerts Engures ostas elingā piedāvās unikālu pieredzi, kur klasiskā mūzika sastapsies ar neierastu vidi. Telpā, kur parasti mājo laivas.
Xiaomi 17 un Xiaomi 17 Ultra - elegants dizains un premium līmeņa tehnoloģijas ikdienai un biznesam.
30. maijā Jūrmala aicina uz Kūrorta svētkiem ar koncertiem, aktivitātēm ģimenēm, ielu ēdieniem, sportu un vakara programmu Majoru pludmalē.
Azerbaidžāna - no debesskrāpjiem līdz dubļu vulkāniem // ar lidojumu no Rīgas // ar grupas vadītāju
no 930 EUR
Jaunmoku pils aicinās uz vasaras sezonas atklāšanas svētkiem, kuros pils dārzi un parks pārtaps par radošu, izzinošu un dzīvības pilnu svētku vietu.
Llieliska izvēle tiem,kuri novērtē mierpilnu un kvalitatīvu atpūtu–īpaši piemērota tiem, kuri jau iepazinuši klasiskos galamērķus un meklē ko jaunu un
no 1465.0 EUR
24. maijā aicinām iepazīt Trapenes pagastu, kurā teju katrs ceļš ved caur kādu aleju - lapegļu, ozolu, liepu vai bērzu.
No 1. maija līdz 30. septembrim ir pieejami tiešie sabiedriskā transporta reisi maršrutā Rīga – Rundāles pils – Rīga.
no 1129 EUR
Pievienot piedāvājumu!