Rīgas motormuzejā norisināsies īpaša atmiņu pēcpusdiena «Auto manā mūžā»

2019. gada 10. janvārī no plkst. 13:00 līdz 16:00 Rīgas Motormuzejs aicina uz īpašu senioriem veltītu pasākumu - atmiņu pēcpusdiena "Auto manā mūžā".

Plānots, ka atmiņu pēcpusdienā četri runātāji nepiespiestā gaisotnē dalīsies ar atmiņām, fotogrāfijām un stāstiem par automašīnām viņu dzīvē un īpašiem notikumiem, kas saistīti ar tām. Īpaši gaidīts viesis un runātājs pasākumā būs Rīgas Motormuzeja restauratoru grupas vadītājs, Gunārs Dortāns, kura dzīvi caurvij neskaitāmi aizraujoši auto stāsti.

Aicinām arī citus dalībniekus sagatavot kādu atmiņu stāstu, ar ko padalīties pasākuma izskaņā.

Par mājīgu atmosfēru gādās Motormuzejs, sarūpējot tēju, kafiju un uzkodas. Pasākums ir bezmaksas. Aicinām iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 67025858.

Pulcēšanās muzeja foajē. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
ADD STORY māja- tava stāsta starts! Rēzeknes pilsētas TIC
Ērtības + daba Sauna + kubuls Laivas + pludmale Banketi + brokastis Tavs stāsts, tava atpūta! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.07.2025 - 18.07.2025 Vai zini, kā top tava kafijas tasīte? Rēzeknes pilsētas TIC
Vai zini, kā top izcila kafija? Nāc uz KUUP meistarklasi Rēzeknē – iepazīsi grauzdēšanu, degustēsi kafiju un atklāsi tās ceļu no pupiņas līdz | Skatīt vairāk
"Mājas kafejnīcu dienas" Preiļu novadā Preiļu novada TIC
26. un 27. jūlijā norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas” Preiļu novadā. Arī šogad Preiļu novads kuplā skaitā piedalās tradicionālajā | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.07.2025 - 20.07.2025 Skujene aicina uz Māju kafejnīcu dienām! Cēsu TIC
SKUJENE AICINA 2. un 3. augustā ciemoties viņu Māju kafejnīcās, dodot zaļo gaismu Mājas kafejnīcu dienām Cēsu novadā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.22735095sec.