Pavasara brīvlaiks Ventspilī

Aizraujošs, aktīvs un izglītojošs pavasara brīvlaiks tevi sagaida Ventspilī! No 10. līdz 16. martam aicinām jauniešus un ģimenes ar bērniem baudīt īpašos piedāvājumus Olimpiskā centra “Ventspils” aktīvās atpūtas bāzē un viesnīcā, piedalīties radošās aktivitātēs Zinātnes centrā “VIZIUM”, apmeklēt Ventspils Jaunrades namu, bibliotēkas un citus iecienītus apskates objektus.

Skolēnu brīvlaikā, Ūdens piedzīvojumu parks, Ventspils rodelis, Ledus halles slidotava un Olimpiskā centra viesnīca ir sagatavojis īpašus piedāvājumus, kas ir lieliska iespēja gan jaunākiem, gan vecākiem skolēniem izklaidēties un aktīvi pavadīt laiku vēl izdevīgāk. Vairāk šeit.

Pavasara brīvlaikā Zinātnes centrā “VIZIUM” apmeklētājiem tiek aicināti atklāt jaunas zināšanas plašajā ekspozīciju zālē un piedzīvot aizraujošus zinātnes šovus. Savukārt, 6-gadnieki un 1.-4. klašu skolēni tiek aicināti uz izzinošām un radošām darbnīcām. Vairāk informācijas un pieteikšanās šeit.

Ventspils Jaunrades nama Planetārijs aicina skolēnus brīvlaikā doties aizraujošā ceļojumā pa Visumu un planētām Latvijas lielākajā digitālajā planetārijā. Papildus tam trešdien un ceturtdien skolēni varēs piedalīties interesantās un radošās nodarbībās, kas brīvdienas papildinās ar jaunām zināšanām un radošām aktivitātēm. Vairāk šeit.

Bērnu bibliotēka, Pārventas bibliotēka un Gāliņciema sabiedriskais centrs aicina skolēnus apmeklēt bezmaksas nodarbības pavasara brīvlaikā, kurās viņi varēs radoši pavadīt savu brīvo laiku. Vairāk informācijas šeit.

Ventspils muzeja struktūrvienības - Livonija ordeņa pils, Amatu māja un Piejūras brīvdabas muzejs aicina ikvienu iepazīt vēsturi muzeja ekspozīcijās. Katrs muzejs piedāvā iespēju izzināt dažādus vēstures periodus, apmeklēt izstādes un uzzināt vairāk par ikdienas dzīvi senākos laikos.

Lai noķertu pirmos pavasara vēstnešus, iesakām doties pastaigā pa Reņķa dārzu, Jūrmalas parku un Bušnieku ezera dabas taku. Savukārt, Dienvidu mola promenāde būs lieliska vieta, kur baudīt jūras ainavu un tās daudzveidību. Iedvesmojies pastaigām šeit. Pavasara brīvdienās aicinām visus uz īpašu kopā būšanu – 15. martā plkst. 11.00 Jūrmalas parkā notiks tradicionālā Sniegpulkstenīšu talka. Kopā stādīsim sniegpulkstenīšus un radīsim parkā īstu pavasara noskaņu!

Iepazīties ar citiem notikumiem un piedāvājumiem Ventspilī iespējams visitventspils.com mājaslapā!
Uz tikšanos Ventspilī!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.01.2026 - 29.01.2026 Latviskā galda klāšanas tradīcijas  Valmieras novada Tūrisma pārvalde
29. janvārī plkst. 17.00 Rūjienas tautskolā notiks apmācību nodarbība “Latviskā galda klāšanas tradīcijas vēsturiskā griezumā”, pasniedzēja | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 23.01.2026 - 31.01.2026 Monoizrāde "Zēni nav meitenes" Liepājas reģiona TIB
Psiholoģiskā drāma “Zēni nav meitenes” (pēc Denisa Kellija lugas) pirmizrādi piedzīvoja 2023. gada 10. februārī Dailes teātra Mazajā zālē. | Skatīt vairāk
Iedvesmojies kāzām Bauskas novadā Bauskas TIC
Ja plāno kāzas - Bauskas novads ir piemērots tieši Tev! Ieskaties apkopotajā piedāvājumā un izvēlies sev piemērotākos pakalpojumu sniedzējus! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.01.2026 - 31.01.2026 Uz Muzeju ziemā! Ventspils TIC
Ventspils muzejs piedāvā vienoto biļeti visu trīs muzeju apmeklējumam, ko iespējams iegādāties muzeju kasēs vai lietotnē “Mobilly”. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.52719307sec.