Ventspilī notiks tradicionālais Vecgada skrējiens

Otrdien, 31. decembrī, pulksten 12:00 pie Olimpiskā centra "Ventspils" basketbola halles ieejas, ar tradicionālo salūtu tiks dots STARTS ikgadējām sacensībām "Vecgada skrējiens", kas tiek organizēts tautas sporta pasākuma "Nāc un sporto!" ietvaros sadarbībā ar Ventspils Maratona klubu.

Sacensībās aicināti piedalīties ikviens, neatkarīgi no vecuma. Katrs varēs brīvi izvēlēties sev piemērotu distanci - no 1 līdz 5 kilometriem bez laika kontroles, kā arī distances ar laika kontroli - sievietēm 3 kilometri un vīriešiem 5 kilometri.

Katrs dalībnieks saņems unikālu piemiņas sacensību numuru, kā arī diplomu, kurā varēs atzīmēt noskrieto distanci un tajā pavadīto laiku. Apbalvoti tiks skrējēji, kas veiks distanci ar laika kontroli – sešas ātrākās sievietes 3 kilometru un sešus vīriešus 5 kilometru distancē.

Pēc finiša skrējiena dalībnieki varēs baudīt karstu tēju un nelielus gardumus no sacensību organizatoriem, kā arī izsildīties basketbola halles pirtī.

"Vecgada skrējienam" ir sava vēsture, kuru pirms vairāk kā divdesmit gadiem aizsāka vieglatlētikas trenera Andreja Dogadova grupas audzēkņi.

Priecē tas, ka ar katru gadu skrējiens gūst aizvien lielāku popularitāti un ik gadu pulcē dalībnieku skaitu, kas tuvojas trīs simtiem. "Vecgada skrējienā" piedalās ne tikai ventspilnieki, bet arī skrējēji no tuvākām un tālākām Latvijas pilsētām.

Dalībnieku pieteikšanās skrējienam basketbola hallē no pulksten 10:00. Lūgums saņemt numurus ierasties laicīgi, jo iepriekšējā gadā daudzi ierādās pēc numuriem tikai pulksten 11:50, kad bija jau jādodas uz starta. Dalība skrējienā bezmaksas. Papildus informācija pa tālruni 63624412 vai zvanīt Aigaram Matisonam 29217674

Sacensības organizē Ventspils pilsētas domes Sporta pārvalde sadarbībā ar Ventspils Maratona klubu.

Organizatori pateicas sportistiem un ģimenēm par iesaistīšanos sporta aktivitātēs un novēl sportisku Jauno 2014.gadu.


 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Rehabilitācijas spēks Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Ar procedūrām un nodarbībām piepildītas 10 dienas, lai izjustu rehabilitācijas pozitīvo ietekmi uz pašsajūtu. Priecāsimies parūpēties par Jūsu | Skatīt vairāk
Latvija no 623 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.09.2025 - 23.09.2025 Vērienīgie ērģeļmūzikas svētki Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
Latgales vēstniecība GORS ielūdz uz 10. Starptautiskā ērģeļmūzikas festivāla “ORGANismi” notikumiem (10.–17. okt.) | Skatīt vairāk
Ideāla vieta Jūsu konferencei Rixwell Elefant Hotel
Ērta atrašanās vieta starp centru un lidostu. Pasākumiem no 1000 € – 10% atlaide. Kafijas pauzes un ēdināšana. Piedāvājums līdz 30.04.2026. | Skatīt vairāk
no 100 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.09.2025 - 20.09.2025 Piesakies: Autoorientēšanās Bauskas novadā Bauskas TIC
2025. gada 20. septembrī no plkst. 9.00 līdz 13.00 dodies izzinošā un jautrā autoorientēšanās braucienā pa Bauskas novadu! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.56793618sec.