Dabas taku apmeklētāji met dzīvniekam ar akmeni

“Lai kā mēs gribētu stāstīt tikai par jaukām un labām lietām, reizēm jāpiemin arī ne tik pūkaini stāsti,” šāds ieraksts 2023. gada 2. aprīlī publicēts Līgatnes dabas taku Facenook lapā.

“Diemžēl šodien (2. aprīlī) piedzīvojām situāciju, kad apmeklētāji centās lūsim iemest ar akmeni. Uz aizrādījumu tika atbildēts: "Barot nedrīkst, bet ar akmeni nav rakstīts,ka nedrīkst mest!" Tāpēc lieku reizi atgādinām nevienam dzīvniekam mūsu voljeros,lūdzam, nemest ne ar ēdienu, ne ar akmeņiem,” raksta Līgatnes dabas takas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Izstādes Tukuma novadā Tukuma TIC
Māksla, kolekcijas un fotogrāfijas. Katrs atradīs ko sirdij tuvu un tīkamu. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.01.2026 - 24.01.2026 Ziemas pārgājiens Preiļu novadā Preiļu novada TIC
Ikviens aicināts pieteikties ziemīgam pārgājienam pa Nacionālo partizānu vadītāja Antona Juhņeviča pēdām, kas notiks 24. Janvārī. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.01.2026 - 20.01.2026 Slēpošanas kalns "Lemberga hūte" Ventspils TIC
Slēpošanas kalns "Lemberga hūte" darba dienās ir atvērts no 15.00 līdz 21.00, bet brīvdnienās no 11.00 līdz 21.00! Tiekamies uz kalna! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.48799992sec.