Cēsīs notiek barikāžu atceres pasākumi

20.01.2010 plkst. 17:00 Cēsu Izstāžu namā uz tikšanos un vakara sarunām aicināti tie, kas piedalījās barikāžu notikumos un tos atceras, kā arī tie, kas vēlas uzzināt par to dienu notikumiem un emocijām.

Barikāžu atceres pasākumā piedalīsies cēsnieks Guntis Pūliņš, viens no pirmajiem Latvijas Nacionālās Neatkarības Kustības (LNNK) pārstāvjiem Latvijā. G.Pūliņš vadīja Cēsu „šūniņu” un pārstāvēja cēsniekus LNNK valdē Rīgā.

Kā ik gadu uz diskusijām mudinās Ivars Prauliņš, tā laika viens no Tautas frontes aktīvistiem un barikāžu dalībnieku koordinatoriem.

Ieeja – bezmaksas.

Šajā dienā, pieminot un godinot drosmīgos 1991.gada barikāžu aizstāvjus, Cēsu pilsētas centrā, Vienības laukumā visas dienas garumā degs ugunskurs.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.06.2025 - 23.06.2025 Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 22.06.2025 "Rēzeknes pilskalns: Ceļš uz pagātni" Rēzeknes pilsētas TIC
Rēzeknes pilskalns, senākais vēstures liecinieks, piedāvā elpu aizraujošu skatu un atver durvis uz Livonijas ordeņa varenību un Latgales pagātnes | Skatīt vairāk
Stilīgs jumta terases restorāns un bārs! Stage 22
Rīgas 5 zvaigžņu viesnīcas «Grand Hotel Kempinski Riga» restorāna «Stage 22» apmeklētāji savas maltītes un izcilos kokteiļus var baudīt arī | Skatīt vairāk
Jezupovas (Juzefovas) muižas parks TAKA
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Vidzemes Tūrisma asociācija
,


Liepupes muiža
,


Limbažu TIC
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.62402701sec.