Cēsīs sāk kursēt jaunie ekspreši, ļaujot ieekonomēt veselu stundu laika

Cēsu dzelzceļa stacijā svinīgi tika atklāta AS "Pasažieru vilciens" kase, kā arī no 1.jūnija ir mainījies vilcienu saraksts, un tagad ekspresvilciens kursē ne vien maršrutā Cēsis-Rīga, bet arī Rīga-Cēsis.

"Pasažieru vilciena" valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns pauda gandarījumu, ka nu cēsniekiem iespējams ieekonomēt stundu laika, mērojot ceļu uz galvaspilsētu un atpakaļ, kā arī akcentēja, ka, atgriežoties kasei, dzelzceļa stacija kļuvusi par pilnvērtīgu satiksmes mezglu, kas kalpos pasažieru ērtībām.

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs pateicās "Pasažieru vilcienam" par nākšanu pretim un cēsnieku vēlmju uzklausīšanu, jo daudziem aktuāls jautājums bija dzelzceļa mēnešbiļešu iegāde, ko nu varēs paveikt kasē, kā arī pauda pārliecību, ka, nodrošinot eksprešu reisus abos virzienos uz valsts administratīvo un biznesa centru, Rīgu, arvien vairāk cēsnieku izmantos iespēju galvaspilsētas pašā centrā nonākt mazāk nekā pusotrā stundā.

"Pirms gada atklājām renovēto stacijas ēku, šodien atklājam kasi un jaunus reisus. Cerams, nākamgad atklāsim papildus kasi, bet vēl pēc gada – vēl vienu ekspreša reisu," novēlēja Rozenbergs.

Vilciens no Cēsīm aties plkst.6.33, atpakaļ no Rīgas vilciens dosies plkst.18.08, un ceļā pavadītais laiks būs stunda un 25 minūtes. Šādi atiešanas laiki izvēlēti, aptaujājot cēsniekus "twitter" vietnē, kur no 103 respondentiem šādu piedāvājumu atbalstīja 75%. Ārpus Rīgas ekspreši pieturēs Līgatnē, Siguldā un Inčukalnā.

Dzelzceļa kase sākotnēji strādās rīta stundās, darbdienās apkalpojot agro reisu pasažierus no plkst.5 līdz plkst.7. Svētdienās kases darba laiks būs plkst.17.15-18.15

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ieelpo pavasari Pastaru vējdzirnavās Preiļu novada TIC
Pastaru vējdzirnavas ir vienīgās Latvijā rekonstruētās holandiešu tipa dzirnavas ar grozāmo vējtveres mehānismu. | Skatīt vairāk
Latvija
Orientēšanās Lubāna ezerā uz SUPa! Madonas TIC
Neparastai vasarai piestāv ūdens prieki - 28. jūnijā piesakies uz aizraujošām orientēšanās sacensībām Lubāna ezerā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 22.06.2025 Saulgrieži Āraišos Cēsu TIC
Āraišu arheoloģiskais parks aicina vasaras īsākajā naktī – no 21. uz 22. jūniju – piedzīvot īpašu Saulgriežu burvību pasākumā “Zaļās | Skatīt vairāk
5 EUR
Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā Madonas TIC
Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.78570509sec.