«Kultūras tramvajs» sanem balvu kā 2011.gada atraktīvākais tūrisma piedāvājums

Liepājā īstenotais projekts „Kultūras tramvajs” uzvarējis Baltijas pilsētu savienības Tūrisma komisijas rīkotajā projektu pieteikumu konkursā „2011.gada atraktīvākais tūrisma piedāvājums”

Liepāja ir viena no atraktīvākajam Latvijas pilsētām tūrisma ziņā, un to apliecina ne tikai pilsētas viesu paustā atzinība par te sastapto viesmīlību un interesanti pavadīto laiku, bet arī starptautiska līmeņa apbalvojumi, ko pilsēta saņem par īstenotajiem tūrisma projektiem. Būdama Baltijas pilsētu savienības (Union of the Baltic Cities, turpmāk tekstā – UBC) dalībniece, Liepāja jau otro reizi piedalījās UBC rīkotajā realizēto tūrisma projektu konkursā un abas reizes tika laureātu godā.

2011.gadā UBC Tūrisma komisijas rīkotā tūrisma projektu konkursa tēma bija „2011.gada atraktīvākais tūrisma piedāvājums”. Liepāja izvērtēšanai iesniedza projektu „Kultūras tramvajs”, un šis piedāvājums ar savu unikalitāti un atraktivitāti izpelnījās nedalītu žūrijas atzinību un tika atzīts par konkursa uzvarētāju.

Otro vietu konkursā ieguva Polijas pilsētas Lebas izglītojošais projekts „Laika ceļš – Polijas prezidentu aleja”, bet trešo godalgu saņēma Jelgavas pieteiktais projekts „Svētās Trīsvienības baznīcas tornis – Jelgavas atdzimšanas stāsts”.

2009.gadā Liepāja UBC rīkotajam tūrisma projektu konkursam izvirzīja maršrutu „Liepāja – kā pa notīm!” un ieguva trešo vietu.

Baltijas pilsētu savienība dibināta 1991.gada septembrī un apvieno 106 pilsētas no desmit valstīm Baltijas jūras reģionā. Katru gadu UBC izsludina projektu konkursu, lai noteiktu labāko tūrisma produktu, vietu, pasākumu vai ideju konkrētajā gadā, tādējādi popularizējot Baltijas Jūras reģionu kā tūrisma galamērķi. Labākais tūrisma produkts tiek noteikts, vadoties pēc noteiktiem kritērijiem: tiek izvērtēta piedāvājuma atbilstība Baltijas pilsētu savienības mērķiem, piedāvājuma unikalitāte, atraktivitāte, kā arī spēja piesaistīt tūristus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ko darīt ziemā Jūrmalā? Jūrmalas TIC
Ziema Jūrmalā piedāvā pastaigas liedagā un mežos, slēpošanu, arhitektūras maršrutus, izstādes, koncertus un siltas atpūtas vietas nesteidzīgai | Skatīt vairāk
Latvija
Izklaides bērniem Ventspils TIC
Bērnu izklaidēm iekštelpās lieliska vieta būs atrakciju parks “Sapņu zeme Ventspils”, bet aktivitātēm svaigā gaisā - Bērnu pilsētiņa un | Skatīt vairāk
Baroka mūzikas koncerts Rundāles pilī Bauskas TIC
15. februārī plkst. 18.00 Rundāles pils muzeja Baltajā zālē izskanēs pirmais koncerts ciklā “Sarunas ar mūziku” – “Pazīstamais un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.36729908sec.