Liepāja - romantiskākā pilsēta pasaulē

No 14. līdz 16. februārim Liepājā tiek rīkota "Romantiskā nedēļas nogale", kuras laikā, pasakot atslēgas vārdus "Es mīlu Liepāju", ikviens liepājnieks un pilsētas viesis ir aicināts izmantot Liepājas tirgotāju, tūrisma pārstāvju, kultūras un sporta pasākumu rīkotāju piedāvātos īpašos Valentīndienas piedāvājumus.

"Liepāja ir viena no romantiskākajām pilsētām pasaulē neatkarīgi no gadalaika! Tāpēc arī Liepājas uzņēmēji ir sagatavojuši iespēju baudīt romantiku Valentīndienas nedēļas nogalē. Piedāvājumus iespējams apskatīt mājas lapā www.esmiluliepaju.lv" komentē viesnīcas "Līva" vadītājs Andis Deņisovs.

Mājas lapā www.esmiluliepaju.lv iespējams apskatīt piedāvājumus, ko sagatavojušas Liepājas lielākās viesnīcas "Līva", "Eiropa City Amrita", "Promenade Hotel", "Fontaine Royal Hotel", "Hotel Poriņš" un citas, piemēram, atpūtas centrs "Libava", restorāni "Upe", "Barons Bumbieris",  Liepājas Olimpiskā centra SPA, Liepājas muzejs, Liepājas Simfoniskais orķestris, solāriju studija "Blue Box", kafejnīca “Darbnīca” un daudzi citi, vairāk kā 40 uzņēmēji. Viesnīcas un viesu nami piedāvā līdz pat 50% atlaides viesu numuriem, kafejnīcas un restorāni aicina izmantot līdz 30% atlaides atsevišķiem ēdieniem vai līdz 20% atlaides kopējiem rēķiniem, tirdzniecības vietās var ietaupīt līdz pat 60% no cenas.

Akciju "Romantiskā nedēļas nogale" rīko pagājušā gada nogalē notikušās akcijas "Liepājas izpārdošana" rīkotāji – Liepājas tūrisma sfēras pārstāvji. Iepriekšējā akcija noritējusi veiksmīgi un tajā pavisam bija vairāk nekā 60 akcijas dalībnieku.

Ar piedāvājumiem var iepazīties mājaslapā www.esmiluliepaju.lv un www.facebook.com/ILoveLiepaja. Tāpat arī uzņēmēji aicināti pieteikties Liepājas "Romantiskai nedēļas nogalei" rakstot pieteikumus uz esmiluliepaju@gmail.com.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.01.2026 - 09.02.2026 Baudi izcilus pirts rituālus Bauskas pusē Bauskas TIC
Baudi 5 izcilus pirts ritālus Bauskas novadā! | Skatīt vairāk
Latvija
Ko darīt ziemā Jūrmalā? Jūrmalas TIC
Ziema Jūrmalā piedāvā pastaigas liedagā un mežos, slēpošanu, arhitektūras maršrutus, izstādes, koncertus un siltas atpūtas vietas nesteidzīgai | Skatīt vairāk
Sajūtu vakars saksofona skaņās  Valmieras novada Tūrisma pārvalde
13. februārī plkst. 18.30 Viesistabā Sudrabkalni norisināsies sajūtu vakars saksofona skaņās ar saksofonistu Jāni Silakalnu. Pieteikšanās: 26405258. | Skatīt vairāk
no 20 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42623591sec.