Vasarā Liepājas muzejs apmeklētājiem atvērts katru dienu

No 2015.gada 8. jūnija liepājniekiem un pilsētas viesiem Liepājas muzejs Kūrmājas prospektā 16/18 būs atvērts katru dienu no plkst. 10 līdz 18.

Vasaras sezonā – jūnijā, jūlijā, augustā – muzeja darba laiku pagarināt iespējams, pateicoties Nodarbinātības Valsts aģentūras īstenotajam projektam "Skolēnu darbs vasarā" un sadarbībai ar Liepājas pašvaldības aģentūru "Nodarbinātības projekti".

Skolēni Liepājas muzejā veiks zāļu uzraugu – dežurantu pienākumus, kā arī piedalīsies muzeja telpu uzkopšanā.

Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, tūrisma sezonā apmeklētāju interese par muzeju ir liela. Arī šovasar Liepājas muzejs saviem apmeklētājiem piedāvās dažādas interesantas izstādes un ekspozīcijas.

No 12. jūnija līdz 6. septembrim Liepājas muzejā skatāma izstāde "Jūgendstila mode (1896 - 1915)" no pasaulslavenā modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva kolekcijas.

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja apskatīt gandrīz simts unikālas tā laika kleitas, ko veidojuši slaveni dizaineri, drēbnieki un izšuvumu meistari no Eiropas modes namiem. Tērpus papildinās dažādi aksesuāri gan sieviešu, gan vīriešu modei, gadsimtu seni audumi, mežģīnes, apģērbu griezumi un smalki rokdarbi.

Līdz 28. jūnijam Liepājas muzeja lielajās izstāžu zālē skatāma Guntas Krastiņas gleznu izstāde "Ieziedēt mīlestībā". Savukārt mazajā izstāžu zālē 12. jūnijā atklās mākslinieces Paulas Zariņas gleznu izstādi "Epizodes".

Jūlijā muzeja lielajā zālē būs Jūrmalas mākslinieku kopizstāde, augustā savu pirmo personālizstādi atklās tēlnieks Egons Perševics.

Muzeja apmeklētājiem vasaras mēnešus katru dienu būs pieejamas arī Liepājas muzeja pastāvīgās, Liepājas un pilsētas apkārtnes vēsturei veltītās ekspozīcijas – "Liepājas novada senvēsture", "Liepāja viduslaikos 13.-18. gs.", "Liepāja 19. gadsimtā" un "Koktēlnieka Miķeļa Pankoka dzīve un daiļrade", kā arī jaunākā muzeja ekspozīcija "Dienvidkurzemes ļaudis, dzīve un darbs."

Jūnijā Liepājas muzejs un ekspozīcija "Liepāja okupāciju režīmos" būs slēgti Līgo un Jāņu dienās – 23. un 24. jūnijā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.03.2026 - 27.03.2026 MŪZIKA | Stāsti kopā ar Kārli Kazāku Tukuma TIC
Engures Saieta namā valdīs vienkārši skaists un silts kopā būšanas vakars ar mūziķi Kārli Kazāku. Telpu piepildīs viņa sirsnīgās dziesmas un | Skatīt vairāk
Latvija
Bauska aicina uz Vimbu svētkiem Bauskas TIC
Vimbu svētki Bauskā jau kļuvuši par neatņemamu pavasara tradīciju. Pavadi Lieldienu brīvdienas pie mums! | Skatīt vairāk
Latgales garšu mēnesis Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
1.–31. martā Rēzekne aicina atklāt izsmalcināto Latgales garšu pasauli. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.694417sec.