Aizved savējos uz restorānu un palīdzi citiem tikt uz skolu!

2019. gada 2. septembrī sāksies jaunais mācību gads - priecīgs notikums bērniem, kurus atbalsta ģimenes. Šajā laikā uz skolu dosies arī daudzi, kuriem, diemžēl, trūkst vecāku uzmanības un atbalsta mācībās, kā arī nav neviena, ar ko dalīties piedzīvotajā un pārdzīvotajā. Dažiem bērniem skola ir vienīgā vieta, kur sajust pieaugušo atbalstu un paēst siltas pusdienas.

Šādu bērnu Latvijā ir daudz. Alkohols, emocionālās un finanšu problēmas atņem pieaugušajiem vēlmi un izpratni par nepieciešamību rūpēties, aizsargāt un atbalstīt savus bērnus.

SOS bērnu ciematu ģimenes ir uzņēmušās ikdienas rūpes par bērniem, kuri zaudējuši savas bioloģiskās ģimenes, sniedzot viņiem mājas un ģimeni SOS bērnu ciematos. Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas veidotajās audžuģimenēs Īslīcē, Valmierā, Iecavā, kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 150 bērni un jaunieši no visas Latvijas. SOS ģimeņu bērni, līdzīgi kā vienaudži, apmeklē tuvīnās apkārtnes skolas un bērnudārzus.

Katrā no SOS ģimenēm aug 4-6 bērni, tādēļ ļoti nepieciešams atbalsts bērnu sagatavošanai skolas gaitām.

2. septembrī apvieno ģimenes pusdienas vai vakariņas ar labu darbu veikšanu! Izvēlies savas ģimenes maltītei labu vietu - kafejnīcu vai restorānu, kas piedalās akcijā "Aizved savējos uz restorānu un palīdzi citiem tikt uz skolu!", un šie restorāni ziedos 10% no dienas ienākumiem SOS ģimenēs augošo bērnu atbalstam un sagatavošanai skolas gaitām.

Draudzīgo restorānu sarakstu meklējiet šeit.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Bānīša kauss jeb Apsteidz tvaiku 2025! Alūksnes TIC
Viens no Bānīša zemes gaidītākajiem pasākumiem sporta cienītājiem ir Bānīša kauss jeb Apsteidz tvaiku 2025, kas šogad norisināsies 3. maijā. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 31.03.2025 - 14.04.2025 Vimbu svētki Bauskā: “Labi būt dabā!” Bauskas TIC
Bauska ir viena no vimbu makšķerēšanas galvaspilsētām, tāpēc 20. aprīlī Mūsas upes labajā krastā notiks jau septītie “Vimbu svētki”. | Skatīt vairāk
Muzikāls dzejas un vīna baudīšanas vakars  Tukuma TIC
Dzeja, mūzika un izsmalcināts vīns – viss vienā maģiskā vakarā Jaunpils pils iekšpagalmā! | Skatīt vairāk
Izstādes Tukumā un apkārtnē Tukuma TIC
Aicinām kultūras un mākslas cienītājus apmeklēt dažādas izstādes Tukumā un apkārtnē aprīļa mēnesī. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.99294901sec.