Jaunais Hercoga Ģimenes Brančs 2+2 Itālijas garšās – jau no 12.janvāra!

Kad pārvietošanās pa pasauli ir stipri ierobežota, neviens nav aizliedzis doties garšu ceļojumā. Ģimenes restorāns Hercogs jaunajā gadā uzsāk garšu turneju apkārt pasaulei un kā pirmais galamērķis ir saulainā Itālija. Hercoga šefpavāri Artis Upners un Sergejs Gjačs ir studējuši dažādu Itālijas reģionu virtuvi, meklējot populāras un arī mazāk pazīstamas receptes, lai piedāvātu mums iecienīto TAKE-AWAY branču Vidusjūras reģiona garšās. Ģimenes brančā sev piemērotus ēdienus atradīs gan lielie, gan mazie – aukstās uzkodas, salātus, karstos ēdienus un desertus. Kura itāliešu maltīte gan iedomājama bez pastas, picas, lazanjas vai pannakotas?

Hercoga Ģimenes Branču 2+2 personām (2 pieaugušajiem un 2 bērniem) var pasūtīt katru dienu un visas dienas garumā, zvanot pa tālruni 29106538 vismaz 2h iepriekš. Saņemšana restorānā Mārupē, Vītiņu ielā 4A. Piedāvājuma cena 45,00 Eur.  

Šo visu bagātīgo branču Itālijas garšās var laimēt, līdz 16.janvārim piedaloties konkursā Instagram.com/hercogsrestorans profilā! Turklāt, Jums to piegādās galvenais itāļu branča ēdienkartes konsultants un degustators Roberto Meloni!

ĒDIENKARTE:

Uzkodu plate: fokačas maize, kūpināta gaļa pancetta un prosciutto, aitas siers, parmezāns, fritēti anšovi, olīvu, kaltētu tomātu un artišoku mikss

Salāti “Caprese”: tomāti, mocarella, bazilika pesto

Vitello tonnato: jaunlops ar tunča mērci un kaperiem

SILTIE PAMATĒDIENI

Lēni gatavots liellopu gaļas sautējums ar olīvām

Lazanja

Piedevas: cepti kartupeļi Sicīlijas gaumē, klimpas ar pikantiem Vidusjūras dārzeņiem

BĒRNIEM

Pasta ar vistas fileju un sviesta pupiņām

Pizza salami

Vaniļas panna cotta ar zemeņu mērci

DESERTS

Mandeļu un apelsīnu pīrāgs ar šokolādes musu

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.12.2025 - 24.12.2025 Rīgas Motormuzeja darba laiks svētkos Motormuzejs
Darba laika izmaiņas Ziemassvētkos un Jaunajā gadā! | Skatīt vairāk
Latvija
Jaungada sagaidīšanas ballīte Mārupē Hercogs Mārupe
Vakara vadītājs un DJ Reinis Ruska, dzīva mūzika Toms Auza, izklaides bērniem, bagātīgas vakariņas un vēl...! | Skatīt vairāk
no 125 EUR
Ziemas brīvdienu ceļvedis Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Norises un īpašie piedāvājumi tūrisma uzņēmumos un kultūrvietās no 20.decembra līdz pat 4.janvārim. Lai brīvdienu ceļi ved uz Balvu novadu, | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.44143701sec.