Lielākais Igaunijas picēriju tīkls atver restorānu Rīgā

Lielākais Igaunijas picēriju tīkls “Peetri Pizza” atvēris savu pirmo picēriju Rīgā, Brīvības ielā 76. Picēriju tīklam lieli plāni, tostarp ieiešana arī Lietuvas tirgū, vēsta “Delfi.ee”.

“Peetri Pizza” vadītājs Marko Pleiats atklājis, ka picēriju tīkls plāno kļūt par lielāko picēriju tīklu visās Baltijas valstīs. Tuvākajā laikā plānots atvērt Latvijā desmit restorānus, un tad doties “iekarot” arī Lietuvu.

Latvijas iedzīvotāji, kuri apceļo Igaunija, jau atpazīst “Peetri Pizza” restorānus. Picēriju tīklam jau piedāvājumus izteikuši vairāki Latvijas tirdzniecības centri, piedāvājot savas telpas.

“Peetri Pizza” dibināta 1990 gadā un ir lielākais Igaunijas picēriju tīkls.Kopumā tīklā jau ir 55 restorāni “Peetri Pizza” un “Pappa Pizza” 2022. gadā restorāni pārdevuši 2,2 miljonus picu, bet 2023. gadā plānotais pārdošanas apjoms ir 2,5 miljoni.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Darba laiks tūrisma objektos svētkos Bauskas TIC
Jūsu ērtībai, esam apkopojuši galveno apskates darba laiku Ziemassvētku un Jaunā gada svētku brīvdienās! | Skatīt vairāk
Latvija
Ziemā bez steigas iepazīsti Bauskas novadu Bauskas TIC
Ziemā bez steigas iepazīsti mākslu, arhitektūru un vēsturi! Ja vēlies izbaudīt kultūras bagātības mierīgā un nesteidzīgā gaisotnē, Bauskas | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.12.2025 - 21.12.2025 Ceturtā Advente Tukuma novadā Tukuma TIC
Šajā nedēļā novads pārvērtīsies par īstu Ziemassvētku brīnumzemi – te skanēs mūzika, virmos svētku garšu smaržas, notiks radoši darbi un | Skatīt vairāk
Jaunā gada sagaidīšana Tukumā Tukuma TIC
Aicinām sagaidīt 2026. gadu ar košu un neaizmirstamu svētku programmu, kurā skanēs BERMUDU DIVSTŪRA un DJ SAIMONA mūzika, un uguņošana. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.43022585sec.