Restorānā "Key to Riga" stāsts par svecēm

Restorāns "Rīgas atslēga" (Key to Riga), uzsākot savu trešo sezonu, gatavo ne tikai vizuāli un garšu ziņā pārsteigumiem bagātu jauno ēdienu karti, bet arī ir parūpējies par īpašiem suvenīriem.

Likumsakarīgi, ka šie suvenīri ir sveces, jo ikdienā tās bagātīgi tiek izmantotas restorāna atmosfēras veidošanā un, kas zīmīgi - "Rīgas atslēga" tautā tiek dēvēts par "sveču restorānu". 

Turpmāk mūsu viesiem uz vietas būs iespēja iegādāties restorāna tradicionālās lielās galda, kā arī klasiskās svečturu sveces ar "Key to Riga" simboliku. Tās lieliski kalpos kā skaista un praktiska atmiņa par šeit pavadīto laiku un baudīto maltīti. Tai pat laikā šis sveces, kuras savā dizainā nes Rīgas vardu, būs lielisks suvenīrs no mūsu pilsētas.

Iespējams, ka "Rīgas atslēgas" apmeklētājus īpaši uzrunās un iepriecinās sadarbībā ar "Sveču istaba" sagatavotā Dzintara sveču kolekcija, kura restorāna viesiem kā suvenīru mēs piedāvāsim glītā un transportēšanai ļoti ērtā kastītē. Šīs izskatīgās un dzintaram tik līdzīgas sveces līdz šim bija pieejamas tikai Vecrīgas Vaļņu ielas "Sveču istabā", bet, pateicoties draudzībai abu uzņēmumu starpā, "Sveču istabas" lepnums – Dzintars sveces turpmāk būs pieejamas arī restorānā "Rīgas atslēga" un tam blakus esošajā Suvenīru Bodītē.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.12.2025 - 21.12.2025 Ceturtā Advente Tukuma novadā Tukuma TIC
Šajā nedēļā novads pārvērtīsies par īstu Ziemassvētku brīnumzemi – te skanēs mūzika, virmos svētku garšu smaržas, notiks radoši darbi un | Skatīt vairāk
Latvija
Jaunā gada sagaidīšana Tukumā Tukuma TIC
Aicinām sagaidīt 2026. gadu ar košu un neaizmirstamu svētku programmu, kurā skanēs BERMUDU DIVSTŪRA un DJ SAIMONA mūzika, un uguņošana. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.12.2025 - 23.12.2025 Latgales Tūrisma gada balva Rēzeknes pilsētas TIC
Latgales Tūrisma gada balvai – divi laureāti no Rēzeknes | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.46514392sec.