Bankrotē vēl viena Eiropas lidsabiedrība

Skandināvijā dzīvojošie un strādājošie latvieši mēdz izmantot Norvēģijas zemo cenu lidsabiedrības “Flyr” pakalpojumus, taču nu sasniegusi bēdīga ziņa – lidsabiedrība iesniegusi bankrota pieteikumu.

2023. gada 31. janvārī lidsabiedrība paziņoja, ka nav spējusi savākt nepieciešamos finanšu līdzekļus, lai turpinātu darbību. Līdz ar to atcelti visi reisi un pārtraukta biļešu tirdzniecība. Darbu zaudēs ap 400 darbinieku.

“Flyr” darbību uzsāka 2021. gada vidū, nodrošinot lidojumus Norvēģijā un arī Eiropā. 2022. gada oktobrī lidsabiedrība paziņoja, ka samazina izdevumus un aptur nerentablos maršrutus. Taču pārvarēt ziemas sezonu kompānijai neizdevās.

“Flyr” izmantoja 12 “Boeing 737” lidmašīnas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ziemas preču izpārdošana ViaJurmala
Klāt ir ne tikai ziema, bet arī gada izdevīgākā iepirkšanās. Outlet ciemata veikalos ziemas preču izpārdošana ar atlaidēm līdz pat -70%. | Skatīt vairāk
Dvietes muižas komplekss Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes muižas komplekss veidojās 19. gs. un tā īpašnieki bija grāfu Plāteru-Zībergu dzimta. | Skatīt vairāk
Valentīndienas atlaides auto nomai Europcar
Saņem Valentīndienas atlaides automašīnu nomai ārzemēs. Rezervē līdz 15. februārim un saņem atlaides auto nomai līdz pat 30. jūnijam! | Skatīt vairāk
Dvietes novadpētniecības materiālu krātuve Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes pagasta novadpētniecības materiālu krātuve atrodas Dvietes pagasta centrā „Pīlādžu” mājas 1.stāvā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::3.83629298sec.