Pasažierim liedz lidojumu 5 miljonu eiro vērtas vijoles dēļ

Janušs Vavrovskis gatavojās lidot mājup uz Poliju no Viļņas starptautiskās lidostās, kur viņš uzstājas kopā ar Lietuvas nacionālo simfonisko orķestri. Taču viņam tika liegts lidot, jo viņš atteicās piecus miljonus eiro vērto vijoli nodot bagāžā.

Mūziķis apstiprināja, ka lidostas darbinieki viņam piedāvāja divas iespējas: novietot instrumentu bagāžas nodalījumā zem klāja vai palikt Viļņā, vēsta portāls “Simpleflying.com”. Viņš izvēlējies palikt Viļņā.

“LOT Polish Airlines” jau pēc incidenta paskaidroja, ka sadarbojas ar daudziem orķestriem un filharmonijām, palīdzot transportēt dažādus instrumentus. Taču šajā gadījumā kāds nepieredzējis lidsabiedrības darbinieks pieņēmis nepareizu lēmumu, pamatojoties uz to, ka vijoles futrālis pārsniedz rokas bagāžas izmēru. Lidsabiedrība ir atvainojusies mūziķim un pilnībā atmaksājusi naudu par biļeti, un  sola darīt visu, lai šādas situācijas vairs neatkārtotos.

Šo vijoli radīja Antonio Stradivari 1685. gadā, un tā ir viena no vērtīgākajām pasaulē. Tās autentiskums ir apliecināts un vērtība naudas izteiksmē sasniedz piecus miljonus eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Bērnu un jauniešu literatūras festivāls S! Siguldas novada TIC
Rudenī Sigulda atkal kļūs par literatūras iedvesmas un prieka centru, kad notiks otrais Siguldas bērnu un jauniešu literatūras festivāls. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.09.2025 - 13.09.2025 Baltijas lielākais Austeru festivāls Buržujs
2025.gada 13. septembrī no 12:00 - 21:00 rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apmeklēt jau 16.Rīgas Austeru festivālu - Berga bazārā. | Skatīt vairāk
Ultrasonogrāfija vēderam Republikas laukuma klīnika
Ultrasonogrāfija vēderam ir viena no visplašāk izmantotajām diagnostikas metodēm mūsdienu medicīnā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.73423719sec.