Latvijas tūrisma firmas «Atlantic Travel» vadītāja Jūlija Rimļina: Uzticība tūrismā vienmēr balstās uz stabilitāti!

Tūrisma firmas «Atlantic Travel» vadītāja Jūlija Rimļina kļuvusi par balvas "Gada cilvēks tūrismā 2024" laureāti nominācijā "Uzņēmējs / vadītājs tūrisma aģentūru un tūroperatoru biznesā" un pēc apbalvošanas ceremonijas dalījās ar Travelnews.lv savās sajūtās.

"Liels paldies visiem balvas organizatoriem, izstādei «Balttour 2025» un portālam Travelnews.lv par manas un visas «Atlantic Travel» komandas darba novērtējumu. Es esmu tūrisma biznesā kopš 1998. gada, esmu bijusi lieciniece daudziem kāpumiem, kritumiem, šokējošiem stāstiem un neticamai veiksmei šajā nozarē. Es mīlu tūrismu, cilvēkus, kas tajā strādā, un iespējas, ko tas sniedz. Mums ir lieliska komanda, un katrs cilvēks «Atlantic Travel» ir radītājs, kas virza mūsu kopīgo lietu uz priekšu.

Neskatoties uz izaicinājumiem, ko mums sagādā pasaule – pandēmiju, nestabilo politisko situāciju –, mūsu klienti plāno, sapņo un ar mūsu palīdzību īsteno savus ceļojumu sapņus. Mēs esam priecīgi augt un radīt jaunas un interesantas iespējas klientiem gan jaunu galamērķu ziņā, gan modernu tehnoloģiju ieviešanā, kas paplašina mūsu iespējas.

«Atlantic Travel» izauga no neliela uzņēmuma, ko es izveidoju 2002. gadā. Sākotnēji tas bija vīzu centrs, pēc tam pievienojās tūrisms, aviobiļešu tirdzniecība un korporatīvie pakalpojumi. Rezultātā mēs kļuvām par pilna servisa tūrisma aģentūru ar visiem nepieciešamajiem instrumentiem un sertifikātiem.

Pagājušajā gadā mums pievienojās ALIDA TOURS komanda – viens no vecākajiem tūroperatoriem Latvijā. Kopā mēs kļuvām stiprāki, un tagad mēs esam: trīs pārdošanas biroji Rīgas centrā, savas tūrisma programmas, tiešsaistes rezervācijas no visiem vadošajiem Baltijas tūroperatoriem, nodaļa darbam ar korporatīvajiem biznesa klientiem, luxury travel, ienākošais tūrisms Latvijā.


«Atlantic Travel» plānos ir jaunu galamērķu attīstība, patīkamu bonusu izstrāde tiešsaistes klientiem, dalība tūrisma pasākumos, jaunu sporta un spa tūru radīšana.

Mēs esam atvērti sadarbībai ar citiem tirgus dalībniekiem, vienmēr priecājamies par jauniem klientiem un ļoti lepojamies ar uzticību, ko mums sniedz tie, kuri ceļo kopā ar mums pastāvīgi!"


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Konferenču un korporatīvo pasākumu vietas Bauskas TIC
Bauskas apkārtnē iespējams rīkot konferences līdz 150 dalībniekiem. Apskati konferenču un semināru piedāvājumu! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.01.2026 - 14.02.2026 Iedvesmojies kāzām Bauskas novadā Bauskas TIC
Ja plāno kāzas - Bauskas novads ir piemērots tieši Tev! Ieskaties apkopotajā piedāvājumā un izvēlies sev piemērotākos pakalpojumu sniedzējus! | Skatīt vairāk
Gadatirgi un svētku tirgi Ventspils tirgū  Ventspils TIC
Ieplāno atmeklēt, kādu no Ventspils gadatirgiem 2026. gadā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.02.2026 - 18.02.2026 Trases noma "Mūsa Raceland" Bauskas TIC
Brīvdienas + adrenalīns = ideāls plāns! Trase ir atvērta gan darba dienās, gan brīvdienās - ieplāno, brauc un izbaudi! | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.94108796sec.