Iepazīsti pāri, kas apceļo pasauli jahtā, tajā pavadot lielāko daļu savas ikdienas (VIDEO)

Iepazīsties ar diviem jauniem austrāliešiem - pāri Elainu un Railiju, kuri savu ikdienu pavada jahtā ar nosaukumu "La Vagabonde". Un nevis vienkārši sēžot, krastmalā pietauvotā jahtā, bet gan ceļojot apkārt pa pasauli ar to.

Stāsts iesākās ar diviem svešiniekiem, no kuriem viens (Railijs) nopirka jahtu un bija gatavs viens doties ceļot pa pasaules okeāniem un jūrām, kamēr vien spētu to finansiāli atļauties. Tad viņš satika Elainu, kura šo plānu uzskatīja par gana pievilcīgu, lai viņam pievienotos un viņi sāka savu ceļojumu kopā. Atrodoties nost no sabiedrības uz bieži pat nedēļām, abi jaunieši satuvojās un kļuva par pāri.

Šobrīd pāris ir nobraucis vairāk nekā 30 tūkstošus jūras jūdžu (gandrīz 60 tūkstošus kilometrus) cauri Vidusjūrai, Atlantijas okeānam, Karību jūrai, Panamas kanālam un Klusajam okeānam. Pārim ir gan labās dienas, gan sliktās - īpaši tad, kad jūrā jāpavada ilgāks laiks un uznāk negatīvās emocijas, taču viņi to visu filmē un dokumentē, lai parādītu savu ikdienu sekotājiem. Un tieši tas arī ir veids, kā viņi finansē savu ceļojumu - no video veidošanas. Lai arī sākumā video tika filmēti draugiem un ģimenei, tie iemantojuši plašu popularitāti un atbalstu no svešiem cilvēkiem. Šobrīd pārim ir vairāk nekā 300 tūkstošu kanāla sekotāju portālā "Youtube" un viņu veidotie video ir apskatīti vairāk nekā 40 miljonus reižu. Tāpat vairāk nekā 1500 cilvēki ir izvēlējušies katru pāra veidoto jauno video atbalstīt ar ziedojumu 1-50 dolāru apmērā.

Jauno cilvēku ceļojums ir ieguvis lielu popularitāti pasaulē, īpaši Austrālijā, kur viņi uzstājušies vairākos TV šovos. Tāpat nesen kāda Eiropas jahtu kompānija piedāvāja pārim "pa lēto" iegādāties aptuveni miljona eiro vērtu jahtu.


Piedāvājam iepazīties ar ceļojošo pāri un rakstam pievienojam ceļotāju dienasgrāmatas pirmo epizodi (kas uzņemta vēl 2014.gadā). Lai aplūkotu jaunākus video, droši apmeklē viņu Youtube kanālu "Sailing La Vagabonde" ("Kuģojot La Vagabondē") vai viņu mājaslapu.



KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Bebra ekspozīcija Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes senlejas informācijas centrā ‘’Gulbji’’ izveidota Bebrenes simbola un Dvietes palienes iemītnieka bebra ekspozīcija,kura iepazīstina ar | Skatīt vairāk
Prāmju rezervēšanas sistēma FerryTickets
Ērta, vienkārša prāmju rezervēšanas platforma. Vietu pieejamība reālajā laikā. Klientu atbalsta centra pakalpojumi darba laikā. | Skatīt vairāk
no 39 EUR
Slutišķu sādža Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Slutišķu ciems ir autentiska apdzīvota sādža, kur apmeklētāji var iepazīties ar unikālām Latgales vecticībnieku kultūras un sadzīves | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.01.2026 - 23.01.2026 Dagdas zelta loms 2026 Krāslavas TIC
Aicinām gan lielus, gan mazus 24. janvārī piedalīties Krāslavas novada atklātās zemledus makšķerēšanas sacensībās - festivālā „Dagdas zelta | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.60317993sec.