Grieķija ievieš stingrākus pasākumus pēc Covid-19 gadījumu pieauguma

Grieķija ir nolēmusi ieviest stingrākus ar tūrismu saistītus pasākumus pēc tam, kad valstī palielinājies ar Covid-19 inficēto skaits.

No 2020. gada 14. jūlija tiek ieviestas striktākas prasības ieceļojot Grieķijā caur Promachonas sauszemes robežpunktu (Ziemeļgrieķijā – robeža ar Bulgāriju).

Tādējādi, ieceļojot Grieķijā caur Promachonas robežpunktu, jāuzrāda: Covid tests - tam jābūt ne senākam par 72 stundām, ka arī PLF - ieceļošanas veidlapa, kas online režīmā (travel.gov.gr) jāaizpilda 24 stundas pirms ieceļošanas.

Grieķijas valdība katru dienu izvērtē situāciju un lemj par atsevišķu pasākumu atcelšanu vai turpināšanu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.11.2025 - 17.11.2025 Tikai vienas dienas mājas restorāns Oleros Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Aicinām uz "Tikai vienas dienas mājas restorānu" – 16. novembrī Oleru muižā! | Skatīt vairāk
Pirmā pasaules kara mantojuma kolekcija Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Stikānu ģimene nodarbojas ar vēsturisko artefaktu vākšanu. Ir izveidota Pirmā un Otrā pasaules kara artefaktu kolekcija. | Skatīt vairāk
Miegains pie stūres pēc darba? Republikas laukuma klīnika
Poligrāfija ir miega izmeklējums, ar kura palīdzību var diagnosticēt miega apnoju. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.85382485sec.