Īri vēlas kustēties un pārkāpj ierobežojumus

Īrijas iedzīvotāji, kuri ir pakļauti ļoti stingriem ierobežojumiem, tostarp aizliegts doties ārpus mājām tālāk par 5 kilometriem. Šādi pārkāpumi rada bažas par zināmu “relaksāciju” ierobežojumu ievērošanā, rasta “Irish Times”.

Īrijā vēl joprojām ir spēkā pārvietošanās ierobežojumi, kuri nosaka, ka nedrīkst doties tālāk par pieciem kilometriem no mājas. Bet Centrālās statistikas pārvaldes dati liecina, ka trešā daļa iedzīvotāju neuzturas pat 10 kilometru rādiusā ap mājām, un februārī Covid-19 ierobežojumu ievērošanas līmenis ir samazinājies. Tikmēr 66,7% turpina ievērot mājsēdes principus. Visprincipiālāk pārvietošanās ierobežojumus ievēro Dublinas iedzīvotāji – 79,7%.

Prognozēts, ka Īrijā stigrie ierobežojumi paliks spēkā līdz pat maijam, lai gan jau izskanējuši aicinājumi izņēmuma kārtā, piemēram, golfa spēlētājiem, ļaut doties arī tālāk.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
humora šovs “Četri Brāļi” Valmierā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
11. aprīlī 19.00 Valmieras Kultūras centrā aicinām uz unikālu humora šovu “Četri Brāļi”, dodoties vērienīgā “Saules sistēmas tūrē”. | Skatīt vairāk
no 20 EUR
Peloponesa. Grieķija Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // no 01.06. | Skatīt vairāk
no 439 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.03.2026 - 04.04.2026 Lieldienas outlet ciematā Piņķos ViaJurmala
No 12:00 līdz 16:00 – Lieldienu zaķis, olu ripināšana, burbuļu šovs, trušu pilsētiņa, radošās darbnīcas, ponijs, DJ un Street Food! | Skatīt vairāk
Slutišķu gravu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.70837092sec.