Venēcija: nav tūristu un nav… ūdens kanālos (Video)

Slavenā Itālijas pilsēta Venēcija marta sākumā piedzīvo teju katastrofu – bēgums ir atstājis slavenos kanālus gandrīz sausus, radot visai neparastu ainu pilsētā.

Ūdens līmenis ir sasniedzis -48 cm atzīmi. Pilsētā, kas ir vēsturiskās arhitektūras un mākslas dārgakmens, ļoti ietekmē plūdi, bet šoreiz ir piedzīvots ārkārtas bēgums.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.11.2025 - 15.11.2025 Valsts svētku pasākumi Aizkraukles novadā Aizkraukles novada TIC
Valsts svētku pasākumi Aizkraukles novadā - ieskatieties pasākumu sarakstā un pievienojieties svinībām! | Skatīt vairāk
Medumu parks un taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.11.2025 - 13.11.2025 Barcelo Santiago (Adults Only 18+) Atlantic Travel
Šī viesnīca ar iespaidīgu panorāmas skatu uz Gomeras salu un Los Gigantes klintīm atrodas uz klints Tenerifes salā. Cena noradīta 2 personām | Skatīt vairāk
no 2769 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.41198301sec.