Izraēla atsakās no sejas maskām publiskās ārtelpās

Kopš 2021. gada 18. aprīļa Izraēlā cilvēkiem vairs nav jāvalkā sejas maskas publiskās vietās ārpus telpām. Pagaidām vēl maskas jānēsā iekštelpās, bet, visdrīzāk, šī prasība dažu mēnešu laikā var tikt atcelta.

18. aprīlis kļuva arī par dienu, kad lielākajā daļā skolu pulcējās klases mācībām, turklāt pilnā sastāvā, nevis nelielās grupās. Taču arī skolās sejas maksas ir obligātas.

Izraēla ir absolūta līdere pasaulē vakcinācijas jomā. Vismaz vienu Covid-19 devu saņēmuši jau 5,3 miljoni cilvēku, un gandrīz pieci miljoni saņēmuši abas devas. Taču vēl esot pāragri runāt par kolektīvo imunitāti, jo apmēram miljons Izraēlas iedzīvotāju, kas vecāki par 16 gadiem, savu Covid-19 vakcīnu vēl nav saņēmuši.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
UZMANĪBU, elektroskūteru īpašnieki! ABCpolise.lv
No 1. jūlija VISIEM elektroskūteriem ar jaudu virs 0,25 kW un maksimālo ātrumu virs 25 km/h būs nepieciešama OCTA apdrošināšana! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.07.2025 - 23.07.2025 Izbaudi vasaras sauli Liepājā Liepājas reģiona TIB
Vasara ir īstais laiks doties ceļā, un Liepāja aicina! Sajūti atsvaidzinošu jūras vēju, siltos saules starus un nesteidzīgu vasaras atmosfēru. | Skatīt vairāk
Dabas parks „Dvietes paliene”  TAKA
Dabas parks „Dvietes paliene” atrodas Latvijas dienvidaustrumos, Daugavas kreisajā krastā Augšzemē. Dabas parks izveidots 2004. gadā 4989 hektāru | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.20128393sec.