Francija pastiprina ierobežojumus

Francijas varas iestādes 2021. gada 27. decembra vakarā nākušas klajā ar paziņojumu, ka vismaz trīs nedēļas būs spēkā stingrāki ierobežojumi, lai cīnītos ar Covid-19 izplatību.

Jaunie noteikumi paredz, ka cilvēkiem ir jābūt pilnībā vakcinētiem, lai apmeklētu pasākumus, restorānus vai dotos garākos ceļojumos. Pilsētas centrā būs jānēsā sejas maskas.

Sākot ar janvāra sākumu, maksimālais cilvēku skaits pasākumos būs 2000 cilvēku iekštelpās un 5000 ārtelpās. Darbavietās, kur var veikt darba pienākumus no mājām, tas būs jānodrošina vismaz trīs dienas nedēļā.

Jaungada naktī nebūs komandantstundas, taču varas iestādes lūgušas cilvēkus izvairīties no lielas svinēšanas.
No 2022. gada 15. janvāra, ja to apstiprinās parlaments, ar negatīvu Covid-19 testa rezultātu būs par maz.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.01.2026 - 22.01.2026 Idejas ziemas atpūtai Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj ziemas burvību Rēzeknē – no aktīviem piedzīvojumiem līdz sirds siltumam! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.01.2026 - 24.01.2026 Piesakām «Gada Cilvēks Tūrismā 2025» TurismaBizness.lv
Veic tūrisma nozares profesionāļu aptauju līdz 24.01.2026, lai noskaidrotu pretendentus titulam GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2025 sešās kategorijās. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.01.2026 - 23.01.2026 Ziemas aktivitātes Krāsavas novadā Krāslavas TIC
Vai meklē vietu, kur pavadīt ziemas dienas aktīvi un jautri? Krāslavas novads piedāvā plašas iespējas baudīt ziemas priekus gan ģimenēm, gan | Skatīt vairāk
Pazemināts testesterons? Republikas laukuma klīnika
Pētījumi rāda, ka testosterona līmenis dabiski samazinās ar vecumu – aptuveni par 1% gadā pēc 30 gadu vecuma. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.57529712sec.