Kanāda nav gatava šķirties no ceļošanas ierobežojumiem

Lai gan liela daļa pasaules valstu atceļ Covid-19 ierobežojumus, Kanāda vēl tam nav gatava. Kanādas valdība paziņojusi, ka spēkā esošie ierobežojumi darbosies vismaz līdz 2022. gada 30. septembrim.

Tas nozīmē, ka ārvalstu ceļotājiem būs jāuzrāda vakcinācijas sertifikāts. Savukārt kanādiešiem vai valsts pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri nav vakcinējušes, pirms ieceļošanas ir jāveic tests un pēc tam jādodas divu nedēļu karantīnā. Tāpat visiem ieceļotājiem ir jāaizpilda ceļošanas dokumenti vietnē ArriveCan.

Ieceļotāju testēšana turpināsies gan lidostās, gan arī uz sauszemes – tiem ceļotājiem, kuri ierodas Kanādā, šķērsojot sauszemes robežu.

Kanādas veselības ministrs Žans Īvs Duklo norādījis, ka pandēmija nav beigusies, un jāturpina darīt viss, lai pasargātu sevi no vīrusa izplatības.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
🍒airBaltic MEGA SALE izpārdošana! Latvia Tours - Berga bazārs
Izpārdošanā iekļauti visi galamērķi visa gada garumā – izmanto iespēju saplānot ceļojumus līdz pat gada beigām izdevīgāk! | Skatīt vairāk
no 33 EUR
Brīvdienu māja “Damkalni” TAKA
Atrodas gleznainā vietā pie Belinsku ezera – vieta, kur baudīt atpūtu un noķert lauku sajūtu. Šeit var izbaudīt kā skan klusums un kā smaržo miers. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.05.2025 - 24.05.2025 24. maijā - HILL CLIMB 2025 Madonas TIC
Saule, smiltis un jaudīga rūkoņa. Kalnā kāps 4x4, motocikli, kvadricikli, bagiji un vēl daudz kas cits. Cīņa būs nikna, ātra un aizraujoša.Šī | Skatīt vairāk
Viesu māja "Rozes" TAKA
Viesu mājā tiek piedāvāta banketu zāle dažādām svinībām līdz 90 personām. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.68579817sec.