Ēģipte sāk taupīt uz gaismas rēķina

Populārais tūrisma galamērķis Ēģipte nolēmis ieviest virkni taupības pasākumu, tostarp ierobežojot naksnīgo ielu apgaismošanu.

Jaunais taupības režīms paredz izslēgt apgaismojumu ielās jau no plkst. 23. Tāpat ieslēgt gaisa kondicionieri sabiedriskajās vietās, tostarp veikalos, drīkstēs tikai līdz +25 grādu pēc Celsija atzīmei, nevis zem +20 grādiem, kā tas bijis līdz šim.

Šādi plānots samazināt elektrības patēriņu par 15%.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vasaras saulgrieži Turaidas muzejrezervātā Siguldas novada TIC
Smelties senas un mūsdienīgas zināšanas par saulgriežu tradīcijām, sajust dabu un gūt enerģiju visam gadam | Skatīt vairāk
“Ko īsti vēlas sieviete?” Valmierā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
10. aprīlī 19.00 Valmieras Kultūras centrā aicinām uz koncertpiedzīvojumu “Ko īsti vēlas sieviete?”! | Skatīt vairāk
Tallina - Stokholma - Tallina FerryTickets
2 naktis uz prāmja // izklaide uz kuģa // cena takarīga no nedēļas dienas // kursē ik pēc dienas | Skatīt vairāk
no 64 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.11372399sec.