Ceļotāji steidz atcelt tūres uz Stambulu

Pēc 13. novembrī nograndušā sprādziena Turcijas lielākās pilsētas Stambulas iepirkšanās ielā un 15. novembrī trim uzspridzinātām automašīnām, tūristi steidz atcelt ceļojumus uz šo valsti.

Ceļotāji aktīvi atceļ viesnīcu rezervācijas, un īpaši tas ir izteikts Stambulas Eiropas daļā. Turklāt arī jaunu rezervāciju apjoms ir krities par apmēram 50%. Visvairāk ceļojumus atceļot tūristi no Eiropas valstīm.

Pēc teroraktiem Stambula daudzas valstis mudinājušas atteikties no nesvarīgiem ceļojumiem uz Turciju, savukārt Latvijas Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments brīdinājis ceļotājus līdz tālākai apstākļu noskaidrošanai atturēties no došanās uz populārām tūristu pulcēšanās vietām.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.12.2025 - 26.12.2025 “Mazais princis” – iestudējums Līvānu TIC
Mūziku šai izrādei radījis viens no izcilākajiem Latvijas komponistiem Juris Kulakovs. | Skatīt vairāk
no 10.00 EUR
Slēpošanas bāze “Egļukalns” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Kalnu slēpošanas bāze EGĻUKALNS atrodas Latvijā visaugstākajā Augšzemes augstienē. | Skatīt vairāk
Kā nepalaist garām izdevīgu piedāvājumu? Estravel Latvia
Pēdējā brīža piedāvājumi un karstākās ceļojumu atlaides! Dažādi ceļojumu pakalpojumi. | Skatīt vairāk
no 249 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.12.2025 - 24.12.2025 Aktuālās izstādes Liepājā Liepājas reģiona TIB
Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.39664102sec.