Sniegavētra paralizē satiksmi Zviedrijas, Dānijas un Norvēģijas autosatiksmi

Liels sals viesojas ne tikai Latvijā, bet arī Skandināvijas valstīs, kur sola salu līdz pat mīnus 42 grādiem. Jau janvāra sākumā sniega vētras dēļ Zviedrijas dienvidos uz ceļiem bija iestrēgušas ap 1000 automašīnu, un līdzīga situācija novērota arī Dānijā un Norvēģijā, vēsta portāls LSM.lv.

Zviedrijas dienvidos glābējiem izdevies evakuēt visus uz ceļiem palikušos autovadītājus, taču dažviet šoferiem nācies pavadīt savās automašīnās par 20 stundu, turklāt bez ūdens un ēdiena. Tiesa gan, atsaucīgi autovadītāji, kuriem bija līdzi proviants, bija gatavi dalīties ar maltīti.

Varasiestādes Dānijā, ir īpaši lielākās pilsētas Orhūsas apkaimē, ieteikušas iedzīvotājiem pēc iespējas palikt mājās, un līdzīgi aicinājumi izskanējuši arī Norvēģijā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Miks Galvanovskis I Roka vakars Valmieras novada Tūrisma pārvalde
13. septembrī plkst. 19.00 pie Strenču Kultūras centra aicinām uz ROKA VAKARU ar Miku Galvanovski un grupu. | Skatīt vairāk
no 10 EUR
VW Amarok Pilna Servisa Līzings Europcar
Izvēlies jauno Amarok Pilna Servisa Līzingā un iegūsti uzticamu partneri, kas pielāgojas jebkurai situācijai. | Skatīt vairāk
Bērnu un jauniešu literatūras festivāls S! Siguldas novada TIC
Rudenī Sigulda atkal kļūs par literatūras iedvesmas un prieka centru, kad notiks otrais Siguldas bērnu un jauniešu literatūras festivāls. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.92860579sec.