Uzzini, kur atrodas senākā metro stacija pasaulē

Seno detektīvromānu žanra detektīvromānu piekritējiem Beikerstrītas nosaukums nebūt nav svešs, jo tieši tur taču mājoja Artura Konana Doila radītais izcilais detektīvs Šerloks Holmss. Taču, kā izrādās, Beikerstrīta ir slavena arī metro dēļ.

Izrādās, Beikerstrītas metro stacija ir senākā metro stacija pasaulē. Tās autors ir sers Džons Foulers, kura inženiera dotības var apskatīt vēl šobaltdien, un ne tikai metro stacijās – tieši viņš ir tēvs daudzām vēsturiskām dzelzceļa stacijām Anglijā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
VW Amarok Pilna Servisa Līzings Europcar
Izvēlies jauno Amarok Pilna Servisa Līzingā un iegūsti uzticamu partneri, kas pielāgojas jebkurai situācijai. | Skatīt vairāk
Dabas parks “Daugavas loki” TAKA
Dabas parks “Daugavas loki” izveidots, lai saglabātu unikālos dabas kompleksus, dabas, kultūrvēstures vērtības un maz pārveidotās savdabīgās | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.36783123sec.