Trevi strūklaka varētu kļūt nepieejama plašam tūristu lokam

Viena no Itālijas galvaspilsētas Romas galvenajām apskates vietām varētu kļūt mazāk pieejama tūristiem. Proti, Romas pašvaldība prāto par biļešu ieviešanu slavenās Trevi strūklakas apskatei.

Mērķis gan esot nevis nopelnīt, bet ierobežot tūristu plūsmu, un vairs nepieļaut neciešu pret slaveno mākslas darbu. Tostarp aizliegt tūristiem ēst saldējumu un picu pieminekļa pakājē.

Trevi strūklaka ir celta 18. gadsimtā un ir viens no ievērojamākajiem apskates objektiem Romā. Turklāt, tik populāra, ka lielo tūristu pūļu dēļ to ir grūti pienācīgi apskatīt.

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ziemassvētku pop-up veikals  Valmieras novada Tūrisma pārvalde
LAUX silti ielūdz apmeklēt Ziemassvētku pop-up veikalu “Vecais Zābaciņš”, kas vērs durvis lielajā šķūnī LAUX dārza malā 30.11., 7.12. un 14 | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.12.2025 - 10.12.2025 Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” | Skatīt vairāk
Uzdāvini sev Ziemassvētku brīnumu Ventspils TIC
Līdz pat 31. decembrim Ventspilī iespējams doties mūzikas un gaismu pilnā 20 minūšu piedzīvojumā pa svētku rotā tērpto pilsētu ar Ziemassvētku | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.25016093sec.