Itālijas mafija krietni pelna uz tūrisma rēķina

Tūrisma nozare Itālijas mafijai ganā ienes vairāk nekā trīs miljardus eiro peļņu, un tā plāno palielināt peļņu vēl vairāk no gaidāmajiem vērienīgajiem pasākumiem Romas katoļu jubilejas gadā un ziemas olimpisko spēļu laikā, ar šādu informāciju 10. decembrī klajā nācis pētniecības institūts “Demoskopika”.

Mafija izspiežot naudu no neaizsargātiem uzņēmumiem – gan viesnīcām, gan restorāniem.

Pusi no mafijas apgrozījuma veido ietekmīgā, Kalabrijā “dzimusī” kriminālā organizācija "Ndrangheta", bet arī Kampānijā bāzētā noziedzīgā organizācija "Camorra", Sicīlijas mafija un organizētās noziedzības grupējumi pat Apūlijas reģionā gūst lielus ienākumus no tūrisma. Turklāt šie mafijas klani gūstot ieņēmumus pat Itālijas ziemeļos.

Viens no veidiem ir aizdevumi tūrisma uzņēmumiem, solot finansiālu izdzīvošanu un parādu segšanu, bet par to ir jāmaksā ļoti augsta cena – līdz pat uzņēmuma atņemšanai. Šobrīd ap 15% no 48 tūkstošiem tūrisma uzņēmumu cīnās ar likviditātes un parādu krīzi.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.49613404sec.